University of New York in Prague, s.r.o. (Praha 2 - Vinohrady)

Educating tomorrow´s leaders

University of New York in Prague je přední a největší soukromá vysoká škola v České republice, která nabízí studium v anglickém jazyce. UNYP nabízí americké a evropské bakalářské programy, magisterské programy a doktorandský program.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 224 221 261
fax:
+420 224 221 247
e-mail:
unyp@unyp.cz
web:
www.unyp.cz/
facebook:
https://www.facebook.com/UNYP.edu
  • Legerova 619/72
  • Praha 2 - Vinohrady
  • 120 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

V současné době studuje na UNYP více než 800 studentů z více než 60 zemí světa. Lektoři pocházejí z více než 20 zemí světa ze Spojených států, zemí Evropské unie a České republiky a přinášejí s sebou akademické a profesionální zázemí. To na UNYP vytváří multikulturní atmosféru, která nabízí skutečně mezinárodní prostředí pro každého studenta.

UNYP nabízí náročný, akreditovaný studijní plán, který realizuje v překrásném městě v srdci Evropy ve spolupráci s renomovanými vzdělávacími institucemi z USA a Spojeného království. Výuku zajišťují mezinárodně uznávaní a zkušení pedagogové, kteří k výuce přistupují moderním způsobem, jsou komunikativní a studenty provokují k myšlení a aktivní účasti na výuce. Kulturně a geograficky různorodá skupina studentů odráží rozmanitost doby, což je charakteristikou dneška i zítřka.

Na University of New York in Prague můžete studovat americký bakalářský program v oboru Obchodní administrativa, Psychologie, Komunikace a masmédia, Mezinárodní ekonomické vztahy, Anglický jazyk a literatura a IT management nebo evropský bakalářský program v oboru Obchodní administrativa se zaměřením na Marketing nebo Finance. UNYP dále nabízí magisterské programy v oboru Mezinárodní a obchodní právo, Odborná a byznys komunikace, Mezinárodní management a MBA.

Výhody studia na UNYP

USA, EU a UK akreditace

Americký vzdělávací model zaměřený na rozvoj kritického myšlení a interaktivního učení

Získání dvojího diplomu

Pracovní stáže a výměnné studijní pobyty

Kariérové poradenství

Mezinárodní a multikulturní fakulty a studenstská rada

Zdarma sportovní zařízení / fitness centrum

Hi-Tech prostředí

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo