Data Agentura Infopharm - Databázový software Nová Paka

We know how to work with data, we can teach you

Zabezpečení datového servisu o stavu prodeje a zásob léků, OTC, potravinových doplňků, kosmetiky, zdravotnického materiálu atd. v distribuční síti pro farmaceutické výrobce a dovozce, vzdělávací a informační servis a počítačové kurzy pro veřejnost, CRM řešení.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Krkonošská 392
  • Nová Paka
  • 509 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Správa softwaru o volně prodejných lécích

Společnost Data Agentura INFOPHARM s.r.o., která má své kořeny už v roce 1991, se orientuje na zabezpečení datového a informačního servisu o stavu prodeje a zásob léků, OTC, potravinových doplňků, léčebné kosmetiky, zdravotnického materiálu atd. v distribuční síti pro farmaceutické výrobce a dovozce, tzv. datové sběrné poště. V rámci informačního servisu zpracovává informace z farmaceutického trhu v České a Slovenské republice. Specializuje se na databázi odběratelů (lékáren, výdejen a zdravotnických prodejen). Databáze odběratelů je propojena s registrem RÚIAN – Registr územní identifikace, adres a nemovitostí. Využití registru RÚIAN umožňuje verifikaci adresy odběratele i získání zeměpisných souřadnic polohy objektu. Tyto údaje o poloze odběratelů jsou základem pro geomarketing pomocí projektu Pharmapa®.

Pro farmaceutické výrobce a dovozce nyní nabízí společnost Data Agentura INFOPHARM, s.r.o. nové moderní řešení – „iMOS DSP integrovaný Marketingový a Obchodní Systém“.

Systém je připraven poskytnout informace pracovníkům napříč celou společností, ať už se jedná o administrativní pracovníky v kancelářích nebo pracovníky „v terénu“, vedoucí manažery nebo obchodní zástupce. Pro maximální pohodlí práce je proto dostupný na celé škále zařízení: „smart“ mobilních telefonech, tabletech všech platforem, pracovních nebo přenosných stanicích PC/MAC. Ke svým informacím se tedy uživatel dostane z libovolného počítače, tabletu či telefonu. Stačí funkční internetové připojení. V zásadě můžeme říci, že princip funkce systému iMOS je

„Přihlas se, zvol si požadovaný výstup a prohlédni si svoje data“

Dále nabízíme integrovaný Manažerský, Informační a Kontrolní Systém - iMIKS s prvky CRM a xRM.

iMIKS - umožňuje evidenci veškerých dat navázaných na odběratele i dodavatele, proběhlá jednání, jejich výsledky, smlouvy, objednávky zboží, dodávky, ceny, kontrolní dny atd.), ekonomické informace (faktury, platební kalendář, závazky a pohledávky atd.).

V kanceláři i v terénu mají jak vrcholoví manažeři, tak obchodní zástupci přehled o dodavatelích a odběratelích, o stavu projektu, zakázky a samozřejmě i kontakty na jednotlivé klienty. Na jednom místě má uživatel k dispozici nejenom všeobecné informace o klientech, o konkrétní komunikaci s nimi, ale i údaje v plánovacím kalendáři apod.

Díky webovému rozhraní lze k systému přistupovat z jakéhokoli počítače, tabletu nebo chytrého telefonu, který má funkční připojení k internetu. To umožňuje mít kdykoli a odkudkoli přehled o aktuálním stavu Vaší firmy, kde je připojení k internetu.

iMIKS je určen všem firmám bez ohledu na oborové zaměření či velikost. Díky své ceně je prakticky dostupný všem.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo