Parker Hannifin Czech Republic - Systémy a technologie

Dodavatel technologických a průmyslových řešení

Poskytujeme systémová řešení pro technologie: hydraulika, pneumatika, separace a filtrace, instrumentace, tekutinové přípojky, elektromechanika, těsnění, servis a diagnostika. Nabízíme také komplexní přístup od návrhu přes výrobu, odzkoušení, instalaci a zaškolení až po záruční i pozáruční servis.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Parkerova 623
  • Klecany
  • 250 67
  • průmyslová zóna vedle dálnice D8, exit Zdiby
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Systémy a technologie

HYDRAULIKA PNEUMATIKA FILTRACE A SEPRACE

ELEKTROMECHANIKA TEKUTINOVÉ PŘÍPOJKY TĚSNĚNÍ

INSTRUMENTACE SERVIS A DIAGNOSTIKA

Partnerství se zákazníky

V naší firmě věříme, že vytváření partnerství se zákazníky nám dopomůže k lepšímu řešení a našim klientům k dosažení vyšší produktivity a ziskovosti. Zakládáme si na výrobě nejlepších systémů a snažíme se pochopit zákazníkovy aplikace a naleznout nové a lepší způsoby, jak vytvářet hodnoty.

OBCHODNÍ SÍŤ

Školení

Nabízíme svým zákazníkům odborná školení z oboru tekutinových mechanizmů, které probíhá ve školicím centru Obchodní společnosti v Klecanech. Pro výuku jsou připraveny vzorky prvků, panely, prospektová a další technická dokumentace a cvičení probíhá i na školicích standech.  Dále provádíme školení ze základů těsnicí techniky, které je prováděno v závodě Parker Hannifin v Sadské u Nymburka a je spojeno s exkurzí do výroby těsnění. Připravíme i kurz přímo pro potřeby zákazníka, např. kurz zaměřený na montáž hydraulických systémů (trubky, ohyby, vedení, montáž šroubení, armování hadic…), možnost oprav hydraulických prvků a další.

ŠKOLENÍ

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo