Ubytování a lov ryb (Koryčany)

Rekreace, rybaření, ubytování nejen pro rybáře, sportovní rybolov, rybářské závody, firemní rybářské akce na jižní Moravě, Slovácku a ve Chřibech. Chov ovcí - produkce jehňat, vlny, vlněných přikrývek, jehněčího a skopového masa a sena.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Zámecká 51
  • Koryčany
  • 768 05
  • Z náměstí v Koryčanech směr Kyjov: po cca 250 metrech odbočte na první (panelovou) silnici vlevo. Pořád po panelech kolem starého statku (vpravo) a Hipocentra (pražcová cesta). Rybník Prokop se nachází na samém konci pražcové cesty za bílým přízemním domkem.
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

UBYTOVÁNÍ: ve dvou apartmánech (4+4 lůžka) a chatce (6 lůžek) na břehu rybníka. Každé z apartmá i chatka mají vlastní kompletně vybavenou kuchyň a sociální zařízení. Parkování zdarma.

WiFi pouze v apartmánech.

Nejčastěji naše služby využívají rybáři a jejich rodiny, rodiny s dětmi, (cyklo) turisté, přírodovědci, ale i stavební a montážní firmy hledající ubytování pro své pracovníky v okolí Koryčan.

RYBAŘENÍ: rybník má cca 1 hektar. V létě se většinou loví kapr a sumec. Od podzimu vysazujeme pstruhy – vláčení, dírky. Prodej povolenek v domě u rybníka.

OVCE A SENO: – vše pouze na dotaz.

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo