Double Information

Nebankovní hypotéky, konsolidace půjček

Neúčelové nebankovní americké hypotéky bez nahlížení do registrů a dokládání příjmů. Tento typ nebankovního úvěru je ideální na konsolidaci všech zbytečně drahých půjček. Dále nabízíme vyplacení nevýhodných zástav na nemovitosti, a to za bezkonkurenčních podmínek.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Opletalova 1418/23
  • Praha 1 - Nové Město
  • 110 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Nejčastěji u nás žádáte o tyto typy nebankovních úvěrů

Americká nebankovní hypotéka je neúčelový úvěr, to znamená, že peníze můžete použít na cokoli dle Vašich současných potřeb, tj. např. rekonstrukci Vašeho domu či bytu, vybavení domácnosti, nebo třeba doplacení půjček, které příliš zatěžují Váš měsíční rozpočet. Nebo na vše najednou!

Jelikož se jedná o velmi výhodný úvěr, doporučujeme doplatit všechny půjčky, u kterých je vysoký úrok, či jsou pro Vás jakkoli jinak nevýhodné.

Naše americká hypotéka je půjčka bez registru, to znamená, že při posuzování Vaší žádosti nebudeme zkoumat negativní zápisy v registrech!  Více informací...

Americká hypotéka bez registru

 

Vyplacení nevýhodných zástav na nemovitosti - zpozdili jste se někdy u konkurence se splátkou a ihned Vám vyhrožují sesplatněním celého úvěru? Chovají se k Vám neseriózně? Chcete se zbavit nejen tohoto úvěru, ale i věřitele?

Váš nevýhodný úvěr přeúvěrujeme nebankovní americkou hypotékou s bezkonkurenčními podmínkami! Nízký úrok, doba splatnosti dle Vašeho přání, žádná Rozhodčí doložka a naprosto žádné poplatkyVíce informací...

Vyplacení nevýhodných zástav

 

Konsolidace půjček bez registru - sloučíme všechny Vaše půjčky v jeden úvěr, a to s mnohem nižším úrokem, než mají banky u spotřebitelských úvěrů, a nesrovnatelně nižším úrokem, než Vám nabídnou některé nebankovní společnosti. Dobu splatnosti si řeknete Vy a my jí budeme respektovat! Nebudeme Vás tedy nutit u úvěru ve výši např. 600.000 Kč, abyste jej splatili do 7 let atd.!

Snížení Vašich splátek Vám garantujeme! U téměř všech žadatelů se nám podaří naší konsolidací půjček snížit splátky na polovinu, a u mnohých dokonce až na třetinu!

U naší konsolidace nenahlížíme do registrů! Půjčit si můžete až 50% hodnoty Vaší nemovitosti, a to až do výše 3 milionů, s dobou splatnosti až 20 let!

Veškerá naše práce je pro všechny naše klienty zdarma, a to od podání žádosti o půjčku, až po vyplacení schválené částky na Váš účet!  Více informací...

Nebankovní konsolidace půjček

 


Odpovědi na Vaše nejčastější dotazyKalkulačka onlineNezávazná žádost


 

Otevírací doba

  • Po 10:0012:00 12:3017:00
  • Út 10:0012:00 12:3017:00
  • St 10:0012:00 12:3017:00
  • Čt 10:0012:00 12:3017:00
  • 10:0012:00 12:3016:00
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo