ADITEG s.r.o. - těsnění a gumové výrobky Vrbovec

Lisované a vysekávané výrobky

Vyrábíme lisované a vysekávané výrobky, profily, gumové kroužky: těsnění z materiálů NR, NBR, SBR, CR, EPDM, FPM, silikon atd. Nabízíme: membrány, kroužky, podložky, hadice, šňůry, desky, pásky, silentbloky. Nákup a prodej výrobků z technické pryže, výroba.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 515 320 023
fax:
+420 515 320 024
e-mail:
info@aditeg.cz
web:
www.aditeg.cz
e-shop:
www.aditeg.cz/eshop
  • Vrbovec 321
  • 671 24 Vrbovec
  • mapa

Kontaktní osoby

  • Lukáš Dyml

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Vyrábíme těsnění, technickou pryž a gumové výrobky

V roce 2003 byla založena gumárna Aditeg s.r.o., kterou tehdy představovaly pouze kanceláře. Začali jsme razantně, sebevědomě a zdařile, proto jsme po třech letech působení na trhu přesídlili do Vrbovce, kde jsme zbudovali výrobní, skladové a distribuční centrum se sortimentem zaměřeným na těsnění a technickou pryž. Díky tomu můžeme našim zákazníkům nabídnout lepší ceny těsnění a pružněji reagovat na požadavky.

Sortiment těsnění a technické pryže

V našem sortimentu najdete těsnění a technickou pryž, v různých variantách gumové výrobky z řady desek, silentbloků, profily, O-kroužků, plochých kroužků, lisovaných, vysekávaných výrobků a jiné. Naše zboží si můžete vybrat z produktového katalogu, jehož strukturu a skladbu jsme volili tak, aby byla přehledná a výběr z něj byl co nejkomfortnější nebo v e-shopu, který je součástí našich webových stránek zaměřených na těsnění a technickou pryž. Široká nabídka zboží těsnění skladem, velmi krátká dodací lhůta či zakázková výroba na technickou pryž, to vše jsou atributy služeb gumárny Aditeg s.r.o., které bezpochyby znáte a využíváte.

Mezi naše spokojené zákazníky patří klienti na českém trhu, na Slovensku, v Německu, v Rakousku či ve Švýcarsku. Získali jsme certifikaci ISO 9001:2001, uznávanou pečeť kvality přístupu k dodavatelům a zákazníkům. Naše výrobky splňují tolerance rozměru a kvality dle příslušných norem. Klademe důraz na vyvážený poměr mezi kvalitou a cenou, individuální přístup k zákazníkům, přizpůsobení výroby těsnění dle Vašich požadavků a včasné dodání. To vše jsou přednosti, které nám zajišťují stále více spokojených zákazníků.

Zajisté oceníte rodinné prostředí naší gumárny a snahu dělat věci co nejlépe a věřím, že vás naše zboží zaujme a bude užitečné jak pro Vás, tak pro Vaše klienty a zákazníky.

Vaše gumárna Aditeg s.r.o.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo