GRANZ KOLÍN s.r.o. – Klimatizace TOSHIBA

Specialista na chlazení, ventilaci a vzduchotechniku

Hledáte kvalitní a spolehlivé služby v oboru vzduchotechniky, klimatizace a chladírenské techniky? Neváhejte se obrátit na nás. Zajistíme dodávku, montáž i následný servis. Dodáváme široký sortiment chladících a mrazících zařízení. Na českém trhu zastupujeme značky VIESSMANN a klimatizace TOSHIBA.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 321 726 167
fax:
+420 321 727 744
e-mail:
info@granz.cz
web:
www.granz.cz
googleplus:
plus.google.com/granz-kolin
  • Havlíčkova 231
  • Kolín - Kolín IV
  • 280 02
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
roman.jelinek
3.11.2015
*
*
*
*
*

S přístupem firmy jsem velmi spokojen. Seriózní jednání, ochotný přístup a individuální řešení naší situace spojené s výbornou kvalitou služeb.

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Prodej, montáž a servis pro klimatizace TOSHIBA

Přemýšlíte o klimatizaci do kanceláře či bytu? Oslovte specialisty. Poskytujeme komplexní služby v oblasti klimatizace. Zajistíme zpracování projektové dokumentace, vyhotovení cenové nabídky. Zastupujeme renomovanou značku klimatizací TOSHIBA, proto vám vždy můžeme nabídnout tu nejvyšší kvalitu.

Tepelná čerpadla TOSHIBA

Dále prodáváme tepelná čerpadla vzduch - voda TOSHIBA a také v tomto případě zajišťujeme jejich montáž. Při výběru produktů, stejně jako při samotné jejich aplikaci vždy dohlížíme na jejich vysokou kvalitu, spolehlivost a odolnost.

Chladící technologie

Jednou z naší činnosti jsou kompletní dodávky chladicí a mrazicí technologie včetně zajištění následného servisu v rámci celé ČR. Navrhneme a dodáme zařízení na míru dle Vašich požadavků. Používáme komponenty renomovaných výrobců v oboru - Copeland, Danfoss, Maneurop.

Provádíme servis zařízení firmy BKW.

Chladicí a mrazicí boxy

Dodáváme a montujeme stavebnicové zámkové chladicí a mrazicí boxy VIESSMANN. Firma VIESSMANN představuje v  tomto oboru technologickou špičku. Kompletní dodávky včetně chladicí technologie ale i včetně vnitřního vybavení boxů (regálové systémy, ochranné prvky, osvětlení,...)

Vzduchotechnika

Dodáváme kompletní řešení vzduchotechniky pro Vaše prostory od projektu po samotnou realizace včetně následného servisu.

Můžeme Vám nabídnou i speciální aplikace - např. vzduchotechniku pro čisté prostory případně prostory s řízenou relativní vlhkostí.

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo