GRANZ KOLÍN s.r.o. – Klimatizace TOSHIBA

Specialista na chlazení, ventilaci a vzduchotechniku

Hledáte kvalitní a spolehlivé služby v oboru vzduchotechniky, klimatizace a chladírenské techniky? Neváhejte se obrátit na nás. Zajistíme dodávku, montáž i následný servis. Dodáváme široký sortiment chladících a mrazících zařízení. Na českém trhu zastupujeme značky VIESSMANN a klimatizace TOSHIBA.

tel:
+420 321 726 167
fax:
+420 321 727 744
e-mail:
info@granz.cz
web:
www.granz.cz
googleplus:
plus.google.com/granz-kolin
  • Havlíčkova 231
  • Kolín - Kolín IV
  • 280 02
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Společnost Granz sídlící v Kolíně se od svého založení specializuje na služby v oblasti chladící a mrazírenské techniky. Našim zákazníkům poradíme, dodáme, zajistíme montáž a servis techniky. Svou činnost jsme rozšířili o oblast komplexních dodávek systémů klimatizace a vzduchotechniky, skrývající vysoký potenciál. Tyto systémy dodáváme do průmyslových výrobních hal, kanceláří, nemocnic, hotelů ale i bytů.


Prodej, montáž a servis pro klimatizace TOSHIBA

Přemýšlíte o klimatizaci do kanceláře či bytu? Oslovte specialisty. Poskytujeme komplexní služby v oblasti klimatizace. Zajistíme zpracování projektové dokumentace, vyhotovení cenové nabídky. Zastupujeme renomovanou značku klimatizací TOSHIBA a vždy vám nabídneme tu nejvyšší kvalitu.

Dodávky a instalace klimatizačních jednotek

Tepelná čerpadla TOSHIBA

Dále prodáváme tepelná čerpadla vzduch - voda TOSHIBA a zajistíme jejich montáž. Při výběru produktů, stejně jako při samotné jejich instalaci vždy dohlížíme na jejich vysokou kvalitu, spolehlivost a odolnost.

Chladící technologie

Součástí našich služeb jsou kompletní dodávky chladicí a mrazicí technologie včetně zajištění následného servisu v rámci celé ČR. Navrhneme a dodáme zařízení na míru dle Vašich požadavků. Používáme komponenty renomovaných výrobců v oboru - Copeland, Danfoss, Maneurop.

Provádíme servis zařízení firmy BKW.

Chladicí a mrazicí boxy

Dodáváme a montujeme stavebnicové zámkové chladicí a mrazicí boxy VIESSMANN. Firma VIESSMANN představuje v  tomto oboru technologickou špičku. Kompletní dodávky včetně chladicí technologie ale i včetně vnitřního vybavení boxů (regálové systémy, ochranné prvky, osvětlení, ad.).

Vzduchotechnika

Dodáváme kompletní řešení vzduchotechniky pro vaše prostory - od projektu po samotnou realizace včetně následného servisu.

Můžeme Vám nabídnout i speciální aplikace - např. vzduchotechniku pro čisté prostory případně prostory s řízenou relativní vlhkostí.

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo