A Plus Hostel & Hotel - levné ubytování Praha

Hotelové i hostelové ubytování

Využijte levné ubytování v A Plus Hotel & Hostel v centru Prahy. Nabízíme širokou nabídku pokojů od hostelových až po hotelový apartmán, zajišťujeme bohatou snídani v restauraci A Plus s denní nabídkou českých i světových specialit.

  • Na Florenci 1413/33
  • Hlavní město Praha - Nové Město
  • 110 00
  • 80 m od autobusového nádraží Florenc, směrem k Bílé Labuti
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Levné ubytování v Praze

Ušetřete peníze díky levnému ubytování. V našem ubytovacím zařízení si můžete vybrat mezi hostelovým a hotelovým tipem ubytování.

V hostelu máme několik lůžkových variant pokojů. V našem hostelu máme k dispozici i samostatné pokoje pouze pro ženy! S kapacitou hostelu patříme mezi největší hostely v Praze. V roce 2007 jsme získali ocenění BEST HOSTEL od International gastronomic guide. V hostelu jsou k dispozici 1 - 14 lůžkové pokoje s několika sociálními zařízeními na každém patře. V ceně ubytování u každého hostelového i hotelového pobytu je i snídaně zdarma!

Hotelové pokoje nabízíme celkem ve třech variantách, můžete si rezervovat 2-lůžkové, 3-lůžkové a 4-lůžkové hotelové pokoje v úrovni 3* standardu. Hotelové pokoje mají vlastní sociální zařízení (sprcha na pokoji).

Vybavení hotelového pokoje: televize se satelitním příjmem, DVD přehrávač, radiobudík, skříň, stůl s židlemi, fén v koupelně.


HOSTEL HOTEL

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo