Znalecký a oceňovací ústav - znalecké posudky Zlín

Specialista při znalectví, expertízách a poradenství

Znalecký posudek v rozsahu pro nemovitosti, věcná břemena, podniky, cenné papíry, fúze, přeměny a transformace, movitý majetek, know-how, ochranné známky a pohledávky. Oceňování nepeněžitý vklad, tržní oceňování majetku, součinnost při vypořádání podílů a v dědickém řízení, poradenská činnost.

  • Vavrečkova 5262
  • Zlín
  • 760 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Vypracujeme znalecký posudek, oceníme majetek

Znalecký ústav je zaměřený zejména na znaleckou činnost pro podnikatelské subjekty i když oceňuje majetek i fyzických osob. Má bohaté zkušenosti v oblasti podnikových přeměn - fúzí, rozdělení, odštěpení a podobně, kde nejčastějším předmětem ocenění je podnik či obchodní závod.

Podniky jsou oceňovány i v rámci insolvenčních řízení, kde jsou oceňovány i jednotlivé majetkové komodity. Z nemovitého majetku se soustředíme zejména na rozsáhlé areály, kde jsou často řešeny i nejrůznější vztahy mezi subjekty. Oceňování je prováděno jak na bázi obvyklých cen - pro cenová vyjednávání, soudy, exekuce a podobně, tak na bázi úředních či administrativních cen - zejména pro daňové účely. Mimo oblast oceňování provádíme i poradenskou činnost nejčastěji v oblasti investic a jejich zhodnocování a v oblasti správy majetku.

Newsletter

Pokud chcete dostávat novinky e-mailem

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo