Evropska-seznamka.cz - online seznamka

online seznámení s muži ze zahraničí

Seriózní online seznamovací agentura zprostředkovávající seznámení žen s gentlemany z celého světa. Máme dlouholeté zkušenosti a skvělé výsledky v úspěšnosti seznámených párů. Nabízíme i možnost live chatu s partnery z celého světa. Podívejte se na naše reference. Navštivte naši online seznamku.

  • Šmeralova 991/5
  • Olomouc
  • 779 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
6 hodnocení
Ohodnotit
janahak
21.3.2016
*
*
*
*
*

Zatím jsem spokojená. Jde o vstřícnost, profesionalitu, ochotu. Děkuji. 5 hvězdiček.

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Zahraniční online seznamka

Naše zahraniční online seznamka zaručuje klientkám: úspěšnost v seznámení, profesionální a osobitý přístup, dlouholeté zkušenosti na poli online seznamováníOnline zahraniční seznamka je zcela zdarma, stačí vložit váš profilPo registraci můžete sama kontaktovat muže v katalogu, nebo být kontaktována ještě dnes partnerem vašich snů. Nabízíme také: partnerský test, setkání se, darování dárků, Live chat s cizinci z celého světa. Nechte se pozvat na dovolenou, naučte se komunikovat světovými jazyky. Evropská osudová seznamka vám pomůže najít vaše štěstí.

Naše online seznamka do zahraničí je ZCELA ZDARMA!

Již od roku 2003 se naše seznamovací agentura online evropská seznamka.cz specializuje na seznámení českých a slovenských žen s muži z celé Evropy a také z celého světa. Naše dlouholeté znalosti a zkušenosti na poli online seznamování s německy, anglicky, francouzsky nebo italsky hovořícími partnery, nás řadí na přední místa v úspěšnosti seznámených párů. Z praxe však máme zkušenosti, že se na naši seznamku soustřeďují gentlemani z celého světa: USA, Velká Británie, Švédsko, Francie a jiné státy.

Náš cíl

Zprostředkovávat seznámení českých a slovenských žen s muži z Evropy na co možná nejlepší úrovni, tak aby byla našim klientkám garantována maximální anonymita, spokojenost a kvalitní služby.

Rádi bychom, aby každá z našich klientek našla svého pravého partnera a zažila pravý a nefalšovaný vztah štěstí, které se nazývá manželství.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Naši muži

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo