OK business, s.r.o. - Výzkum trhu a poradenství (Brno - Ponava)

OK business - služby pro vás

OK business, s.r.o. je česká obchodní organizace, založená v roce 2003. Provozuje specializované a zákazníky prověřené obchody Ráj šití, OK obchod, OK produkt, Lucznik.cz a Mandly.cz. Zastoupení značky Lucznik pro Českou republiku a Slovensko. Majitel ochranné a registrované známky Ráj šití.

 • Šumavská 416/15
 • Brno - Ponava
 • 602 00
 • Směrem od centra po ulici Lidická, zastávka tramvaje Šumavská směr Řečkovice, roh Šumavské směrem na Kounicovu, budova Šumavská centrum, naproti klubu University obrany
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
Majka
1.11.2013
*
*
*
*
*

Velký výběr strojů a komunikace.

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Poradíme vám v oblasti obchodu a marketingu

Společnost OK business, s.r.o. je českou obchodně poradenskou firmou zaměřující se na poradenství v oblasti obchodu a marketingu. Provádí průzkumy trhu a výzkumy trhu, poskytuje marketingové poradenství a obchodní poradenství, a specializuje se na mystery shopping a internetový marketing. Do jeho služeb dále patří marketingová strategie, marketing s praxí, mystery calling, kvalitativní průzkum trhu, kvantitativní výzkum trhu, a další. Naše společnost má přímé sepjetí s trhem a potřebami zákazníka.

Naše on-line obchody

OK business, s.r.o. provozuje internetový obchodní dům OK obchod na www.ok-obchod.cz, specializovaný obchod s šicími stroji, overlocky, mandly, příslušenstvím, náhradními díly a galanterií Ráj šití na www.raj-siti.cz, specializovaný obchod na sejfy a trezory OK produkt na www.ok-produkt.cz, specializovaný obchod na mandlovací techniku www.mandly.cz a pro zastoupení značky Lucznik na trhu www.lucznik.cz.

Zastoupení značky Lucznik pro ČR a SR

Je zastoupením značky Lucznik pro Českou republiku a pro Slovensko. Cílem naší společnosti je prostřednictvím poradenství a služeb pomoci zvýšit zákazníkům jejich obchodní výsledky. Naše výzkumy se orientují na zjištění obchodních podmínek konkurence a porovnání, návrhy konkurenčních výhod apod. znalosti značky, výrobků, služeb, a spokojenosti zákazníků, apod. Kvalitu našich služeb zajišťuje odbornost a zkušenost, díky kterým úspěšně nabízíme objektivní zhodnocení efektivity prodejních procesů, zhodnocení metod konkurence, a další.

Přečtěte si o nás více

Naše internetové obchody a práce našeho zastoupení, kvalita jejich služeb, je ohodnocena množstvím nezávislých hodnocení našimi spokojenými zákazníky na porovnávačích a na sociálních sítích. Ráj šití pro svoji znalost získal patentovanou ochrannou známku, TM, R. Navštivte www.ok-business.cz a přečtěte si o nás více nebo se přesvědčte o našich kvalitách a kvalitě našich služeb nákupem na našich obchodech.

Otevírací doba

 • Po 9:0017:00
 • Út 9:0017:00
 • St 9:0017:00
 • Čt 9:0017:00
 • 9:0015:00
 • Máme právě otevřeno

E-shopy

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo