Balcárek VáhoServis – Digitální váhy Olomouc

Prodej a servis vážicí techniky

Specializujeme se na prodej a opravy elektronických a mechanických vah. Dodáváme digitální váhy pro laboratoře a různá průmyslová odvětví či kuchyňské váhy pro restaurace a výrobny potravin. Zakoupíte u nás také registrační pokladny.

  • Jožky Jabůrkové 560/1
  • Olomouc - Neředín
  • 779 00
  • mapa

Hodnocení

Více informací

Digitální váhy pro lékaře i průmyslové podniky

Sháníte váhu do ordinace, provozovny či skladu? Obraťte se na nás. Váhy nejen prodáváme, ale také vyrábíme a jsme schopni vám dodat vážicí techniku na míru vašim požadavkům. V naší pestré nabídce najdete obchodní digitální váhy, počítací váhy, listovní a balíkové váhy, lékařské a veterinární váhy i váhy kojenecké.

Kuchyňské váhy a váhy pro výrobny

Rovněž je na našem e-shopu možné zakoupit kuchyňské váhy pro použití v restauracích, či vážení ve výrobnách a skladech potravin. Váhy jsou opatřeny zákaznickým displayem a vestavěným akumulátorem.

Silniční a automobilové váhy

Kromě průmyslových vah dodáváme také silniční a automobilové váhy od 30 do 90 tun a rozměrech od 6 do 20 metrů. U nás nejste vázáni na jeden typ automobilových vah. Vybírat můžete z:

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo