RIVS, s.r.o. – Vzdělávací agentura Ostrava

Lepší uplatnění pomocí vzdělávácích kurzů

Vzdělávací kurzy pro každého. Naše agentura realizuje rekvalifikační kurzy, semináře, manažerské kurzy i firemní vzdělávání. Jsme tu pro vaše lepší uplatnění na trhu i pro váš osobnostní růst a rozvoj. Podívejte se na aktuální nabídku kurzů.

tel:
+420 595 956 356
fax:
+420 595 956 356
e-mail:
info@rivs.cz
web:
www.rivs.cz
  • Mírová 97/24
  • Ostrava - Vítkovice
  • 703 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Pořádáme vzdělávací kurzy, školení a semináře

Jsme vzdělávací agentura poskytující širokou škálu vzdělávacích aktivit. Kurzy zaměřené na výcvik a vzdělávání v jednotlivých oblastech sociálních dovedností, profesní a funkční vzdělávání, jazykové vzdělávání, semináře z oblasti jakosti, legislativy, právní, daňové a celní. Pořádáme uzavřené firemní vzdělávání na základě konkretizovaných potřeb zákazníka. Našim cílem je při výuce aktivně zapojit účastníky do průběhu seminářů. Součástí naší agentury je Svářečská škola 011, která poskytuje veškeré kurzy svařování na všech druzích materiálů. Rádi vám pomůžeme při sestavování vašeho tréninkového programu.

Naše vzdělávací aktivity

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo