Libor Kovařík (Všenory)

Elkova

Provádíme elektromontážní a elektroinstalační práce, revize elektrických zařízení a montáže požárních a zabezpečovacích kamerových a slaboproudých systémů.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • U Dubu 392
  • Všenory
  • 252 31
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Jak pracujeme

Hlavním cílem naší práce je úspěšně rozvíjet škálu nabízených služeb a dodávat produkty a nejen novým klientům ale poskytovat komplexní záruční, pozáruční a ze zákona daný servis klientům stávajícím.

Nejdůležitějším měřítkem úspěchu je a bude především spokojenost klientů, která je založená na rychlosti a přesnosti dodávek objednaného zboží a služeb.

Nedílnou součástí firemní strategie je zaměření se na odbornost pracovníků, která se díky pravidelnému zaškolování a atestacím stále zlepšuje. Dalším důležitým faktorem našeho úspěchu je též to, že bezpodmínečně trváme na bezúhonnosti našich spolupracovníků.

Výběr dodávaných produktů a postup montáže se vždy odvíjí od Vašich konkrétních požadavků: individualizace nabízených řešení na základů klientova přání a cíle, přiměřená finanční dostupnost a realizace zakázek v takových časech, které klientovi nejlépe vyhovují.

K tomu, abychom mohli tento cíl splnit rozlišujeme tři základní skupiny zákazníků. Toto rozdělení nám umožňuje uplatňovat individuální přístup k řešení Vašich přání.

Pro koho pracujeme

Domácnosti

Poté co, společně navážeme kontakt, Vám na základě Vašich přání, a též Vašich možností, pomůžeme vybrat správný produkt, tak aby naplnil Vaše očekávání. Produkty můžeme vybírat přímo v našich vzorkových prodejnách.

Po zaměření Vašich prostor vypracujeme smlouvu kde jsou specifikovány všechny náležitosti( typ produktu, množství, rozměr, cena, doba dodání)potřebné k realizaci.

Po zadání objednávky a podpisu smlouvy je v drtivé většině případů vybírána záloha ve výši 70% z konečné ceny.

Firmy - koncoví zákazníci

řadíte - li se mezi firemní klientelu a chcete renovovat svoje obchodní prostory, jste na správném místě neboť není nic jednoduššího.

Náš přístup se od přístupu k zákazníkům z řad domácností v podstatě v ničem neliší. Bereme samozřejmě v potaz Vaše provozní podmínky a postupujeme po dohodě tak, aby nebyl Váš obchod nebo výroba nijak výrazně narušen naší činností.

Developeři, stavební firmy, státní instituce

Jsme kdykoli připraveni dodat podklady k vámi konaným výběrovým řízením. Zpracujeme kompletní nabídku, na základě vámi dodaných podkladů (plány, výkresy, rozpočet, doba realizace), vhodnou k rozhodnutí výběru firmy.

Věříme, že díky našim službám se nám i nadále bude dařit zachovávat přízeň větších klientů jako jsou stavební firmy a státní instituce.

NAŠE SLUŽBY

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo