Fin maro, s.r.o. - Pojišťovací makléři Prostějov

Pojištění občanů i podnikatelských subjektů

Jsme tradiční rodinná firma, která pro své klienty poskytuje kompletní servis v rámci pojištění i likvidace pojistných událostí. Zajišťujeme také zprostředkování úvěru nebo hypotéky a Energetickou poradnu. Záleží nám na individuálním a osobním přístupu ke klientovi, který je pro nás prioritou.

  • Vrahovická 2527/5
  • Prostějov
  • 796 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Jsme na Vaší straně!

Na naší centrále naleznete odborníky na pojištění vozidel, životní a úrazové pojištění osob a pojištění jejich majetku, pojištění podnikatelů, flotil vozidel.

Disponujeme také energetickou poradnou s odbornicí pro optimalizaci energetických nákladů domácností a firem. Rovněž máme hypotéčního a úvěrového odborníka. Veškeré smlouvy zde zpracováváme a archivujeme, takže dokážeme ihned pomoci všem našim klientům. Pokud se jedná o smlouvy uzavřené mimo naši síť, téměř vždy i v těchto případech dokážeme klientovi pomoci.

Odborníci na úvěry a spoření

Nejste ten typ člověka, jak říká staré lidové rčení: ,,Kdo šetří, má za tři"? Potřebujete poradit, jak si našetřit finanční rezervu a jakou finanční částku si měsíčně odkládat bokem? S tím vším Vám ochotně pomůže náš odborně vyškolený tým, který vám navrhne nejlepší řešení na míru. Rovněž vám poradíme v otázkách stavebního spoření a podílových fondů.

Jste vlastníci nemovitosti nebo se teprve chystáte pořídit své bydlení? Veškerý váš majetek vyžaduje starost a údržbu, což s sebou nese nemalé finanční náklady. Naši finanční poradci vám poradí, jak kombinovat hypotéku a podílové fondy, či jak spravovat půjčky a úvěry. Rovněž vám poradíme v otázkách úvěrů ze stavebního spoření a v otázce hypoték.

On-line srovnávač pojištění

Pojištění

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo