Švertnerová-Švertner – topenářské a vodoinstalatérské práce

Nechte si provést montáž nového kotle od profíků v oboru

Ověřené materiály a technologické postupy, preciznost provedení, rychlý záruční a pozáruční servis. Víte o jiné firmě na vodoinstalatérské, plynařské a topenářské práce, která nabízí lepší a ucelenější služby? Využijte naše bezplatné poradenství nebo profesní zkušenost v programu dotací na topení.

  • Nová Ves 87
  • 739 11 Frýdlant nad Ostravicí
  • pod letištěm
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Kompletní vodoinstalatérské práce

Potřebujete rekonstrukci nebo montáž nového vodovodního rozvodu, kotle či čerpadla? Vyberte si naší firmu, která má už 25 let zkušeností s vodoinstalatérskými pracemi. Skvěle si poradíme s montáží ohřívačů TUV, veškerého sanitárního zařízení, instalací vodoměrů a vodovodních přípojek, ale třeba i s vystrojováním studní a vrtů či ustavením čerpadel a instalací elektroniky.

Spolehnout se můžete na odolné komponenty z plastu, mědi, nerez oceli, oceli, pozinku a litiny. Umíme je zpracovat těmi nejmodernějšími pracovními postupy, jako je u plastu polyfúzní svařování nebo u mědi a nerez oceli lisování systémem Viega. Rozvodné systémy pak mají mimořádnou životnost a vy ušetříte za časté opravy.

Montáž kotlů, čerpadel nebo solárních systémů

Využijte šíře nabídky našich služeb na vodoinstalatérské, topenářské nebo plynařské práce a pusťte se do dlouho plánované rekonstrukce či výstavby nového otopného systému. Nejprve se ale s námi poraďte. Máte to gratis a se zárukou odbornosti, kterou se nemůže pochlubit mnoho jiných firem v oboru. I díky ní můžete získat dotace na topení v programu ministerstva životního prostředí Nová zelená úsporám. Takové tepelné čerpadlo nebo systém větrání s rekuperací tepla vám uspoří velkou část nákladů na topení.

Objednat si můžete dodávky projektů na klíč, kromě montáže kotlů je to i stavba kanalizací a odpadů, zemních filtrů či zhotovení a instalace domácích čističek odpadních vod. Nebo si objednejte dodávku a montáž moderního solárního systému. Váš životní komfort totiž posuneme vpřed.

Soubory ke stažení

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo