Deutsche Leasing ČR, spol. s r.o. (Praha 4 - Krč)

Společnost Deutsche Leasing ČR je na českém trhu jedničkou v leasingu strojů a zařízení.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Antala Staška 2027/79
  • Praha 4 - Krč
  • 140 00
  • "Budějovická Alej"
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Deutsche Leasing ČR  působí v České republice již od roku 1994 a specializuje se zejména na financování strojů a zařízení v následujících oblastech: kovoobráběcí, tiskařské, stavební a zemědělské stroje, dále pak manipulační technika, stroje na zpracování plastů a stroje pro potravinářský průmysl.

DLČR je stoprocentní dceřinou společností Deutsche Leasing AG, která je členem skupiny německých spořitelen Sparkassen, jedné z největších a nejsilnějších finančních organizací na světě. Toto celosvětové zázemí a finanční stabilita společně s lokálními znalostmi a osobním přístupem zkušených zaměstnanců poskytuje všem partnerům finanční podporu, která je nezbytnou součástí jejich každodenního podnikání.

Deutsche Leasing ČR poskytuje svým zákazníkům a dodavatelům komplexní škálu služeb od poradenství přes zajištění investice a řízení průběhu administrativního zpracování až po umožnění výhodného pojištění předmětu leasingu. Naši zaměstnanci jsou odborníky ve specifických branžích a díky tomu Vám tak dokáží poskytnout finanční produkty a služby šité na míru.

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo