PEKO KARTON s.r.o. (Ždírec nad Doubravou)

Potřebujete obaly na své výrobky? Sháníte spolehlivého dodavatele obalů? Nabízíme Vám naše služby. Jsme moderní dynamická společnost, která se zabývá kompletní výrobou ekologických papírových obalů.

Zajistíme plný zákaznický servis od technického návrhu a grafického zpracování obalu až po třídění, kompletaci a balení výrobků zákazníka do námi vyrobených obalů.

Díky vysokému nasazení našich zaměstnanců, dlouholetým zkušenostem v obchodě a kartonážním průmyslu a dobrým obchodním vztahům s našimi dodavateli, jsme schopni pochopit časové potřeby zákazníků a zrealizovat tak jejich zakázky od jejich zadání přes návrh obalu, vytvoření grafiky, 3D modelu až po finální výrobek v extrémně krátkém čase.

Tam kde ostatní společnosti se svojí nabídkou standardní kartonáže končí, my začínáme. Nebojíme se náročných úkolů, složitých výrobních postupů nestandardních řešení s velkým podílem ruční práce a kompletace.

Pro nás není nic nemožné. Vždy se snažíme s ohledem na požadavky klienta navrhnout neobvyklá individuální řešení a zlepšit výrobní proces a poskytnout maximální kreativní konkurenčně odlišný výrobek.

Speciální nabídka
PEKO KARTON, výrobce nejen luxusní kartonáže

Je toto moje firma?
  • K Trnávce 581
  • Ždírec nad Doubravou
  • Vysočina
  • 582 63
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Produkty: Krabice, Tvarové výseky, Kašírované obaly, Potahovaná kartonáž, Luxusní obaly, Ochranné obaly, Transportní obaly, Přepravní obaly, Potravinářská kartonáž, Prodejní obaly, Skládané mřížky, Ochranné vložky, Vložka do krabice, Víková krabice, Klopová krabice, Krabice na víno, Dárkové krabice, Vlnitá lepenka, Skládačka, Hladká lepenka, Euro box, Obaly se samosvorným dnem, Skládané obaly, Krabice pro eshopy, Obaly pro eshopy, Boxy pro eshopy, Proklady, Voštiny, Displeje, Spotřebitelské obaly

Služby: Výroba, Zákaznický servis, Kompletace výrobků, Balení výrobků, Sítotisk, Vývoj a konstrukce dle fefco i vzorků, Flexotisk, Konsignace, Horká ražba, Laminace, Vlastní doprava

Napište nám

Povinná pole

Rozšířené

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo