DOMAFIT FITNESS, s.r.o. - vybavení posiloven Praha

Sortiment pro profesionální i domácí posilovny

Zabýváme se prodejem sportovního vybavení posiloven pro domácí i komerční využití. Naleznete zde široký sortiment zboží z oblasti fitness, wellness a potřeb pro volný čas. Od posilovacích strojů, přes cardio trenažéry, až po vybavení pro funkční trénink. Vše pro profi i domácí posilovnu.

 • Karlovarská 106
 • Jeneč
 • 252 61
 • vjezd do areálu vede z ulice Lidická
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Nabízíme vybavení posiloven

Jsme společnost, která existuje na českém trhu již více než 20 let. Postupně jsme se stali specialistou na vybavení posiloven. Máme za sebou spousty úspěšných realizací komerčních posiloven a fitness center napříč celou Českou republikou. Vybavili jsme posilovny hokejových klubů, mezi které patří HC Slavia Praha, HC Litvínov, HC Sparta Praha, HC Rytíři Kladno, HC Kadaň a HC Chomutov. Jsme úspěšní především proto, že umíme pojmout celý projekt komplexně. Od počátečního návrhu a odborné konzultace, přes 2D a 3D návrh posilovny, až po dodání, montáž a následný záruční a pozáruční servis se o vás postaráme.

Akční nabídka

Dovážíme kvalitní posilovací stroje a doplňky posilovny z USA a západní Evropy od značek Cybex, TuffStuff, Jordan fitness, HBP, Ivanko, First Degree, Concept2 a dalších. Posilovnu umíme vybavit včetně podlahy, která má ve fitness svá specifika. Různé zóny ve fitness potřebují různé povrchy, jiná podlaha je vhodná pro aerobní sál, jiná pro činkovou zónu. Navíc je dnes vhodné volit podlahu také s ohledem na design a zooning. My vám nabízíme řešení na míru s podlahami od společností Sportec a PaviGym. S vybavením posilovny podle nejnovějších trendů ve fitness, s optimálním výběrem posilovacích strojů a jejich skladbou vzhledem k vašim klientům, s tím vším vám rádi poradíme.

Trénujte ve vlastní domácí posilovně

Do Čech také dovážíme sortiment vhodný pro domácí posilovnu, respektive pro domácí trénink a volný čas. Naleznete u nás posilovací stroje na cihličky a posilovací stroje na kotouče od firem Arsenal, Barbarian, Impulse Fitness a Powertec. Všechny tyto stroje mají společnou vlastnost, a to že jsou vyráběny z kvalitní oceli, jsou bytelné a odolné vůči opotřebení a jejich provoz je takřka bezúdržbový. Navíc vám tyto posilovací stroje dovezeme na místo určení a zajistíme odbornou montáž vlastním technikem.

Pokud hledáte vhodný cardio trenažér, můžeme vám nabídnout rotopedy, ergometry, běžecké pásy, crossové trenažéry i veslařské trenažéry od skvělých značek, které dobyly úspěch po celém světe. V našem sortimentu mají zastoupení výrobci Reebok, Horizon Fitness, Vission Fitness, First degree, Concept2, DKN Technology, LeMond, a další. Naleznete zde precizně zpracované trenažéry, které korespondují s nejmodernějšími trendy. Jak po stránce designu, funkčního rozsahu a elektroniky, tak po stránce materiálu a bezpečnosti Vás tyto cardio trenažéry překvapí. Konkrétní trenažéry vám rádi představíme v našem showroomu.

Pro fanoušky stolního tenisu dodáváme stoly na stolní tenis a příslušenství od francouzské společnosti Cornilleau. Tyto stoly jsou výjimečné svojí odolností, která je podtržena záruční dobou hrací desky až 10 let. Cornilleau dodává stoly pro mistrovství světa, či olympiádu. Po více jak 25 let mají pověst firmy, která přináší inovace v konstrukci i materiálech ping pongového vybavení a zároveň jako firma, která se pravidelně zasazuje o rozvoj tohoto sportu prostřednictvím podpory mládeže.

Co nás odlišuje od konkurence?

 • kvalita produktů, které prodáváme
 • k zakoupenému produktu zajistíme odbornou montáž na místě
 • doprava zdarma při objednávce nad 2000 Kč
 • jsme dovozce, naše zboží leží v našich skladech

Otevírací doba

 • Po 8:0017:00
 • Út 8:0017:00
 • St 8:0017:00
 • Čt 8:0017:00
 • 8:0017:00
 • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo