RUMPOLD s.r.o. (Praha 1 - Nové Město)

Firmy skupiny RUMPOLD poskytují komplexní služby v oblasti nakládání s odpady jak pro města a obce, tak i pro průmyslové podniky, živnostníky, včetně obchodních řetězců.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 271 737 967
fax:
+420 271 735 992
e-mail:
info@rumpold.cz
web:
www.rumpold.cz
  • Klimentská 1746/52
  • Praha 1 - Nové Město
  • 110 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
Ing. Jindřich Šulc, CSc.
24.3.2014
*
*
*
*
*

Děkuji firmě RUMPOLD s.r.o. za okamžité zaslání přílohy nutné k vyplnění daňovému přiznání v místě svého bydliště tedy FÚ v Teplicích. Také smlouvu na vypracování "Technologie recy...
více ›

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Sběr, svoz a transport všech druhů odpadů je zajišťován nejmodernější technikou. Společnost klade důraz na materiálové i energetické využití odpadů. Za tímto účelem provozuje zařízení na třídění a úpravu odpadů, biodegradační plochy, kompostárny, solidifikační jednotku, závod na výrobu tuhých alternativních paliv atd. Speciální nabídkou společnosti je recyklace elektrošrotu a recyklace chladících zařízení s obsahem freonů pomocí unikátní mobilní technologie. Řada našich provozoven poskytuje pro své zákazníky i další služby, jako například údržbu a čištění komunikací, správu veřejného osvětlení nebo údržbu zeleně. Ve všech oblastech ochrany životního prostředí jsou realizovány takové postupy, které plně odpovídají legislativě ČR a EU. Z těchto důvodů je firma RUMPOLD držitelem certifikátů ISO 9001, ISO 14001 a také nositelem označení Odborný podnik pro nakládání s odpady.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo