SLUTO – účetnictví a daňová evidence

Vyzkoušejte pohodlí účetnictví online

Jsme zavedená účetní a daňová kancelář. Zajišťujeme kompletní služby v oblasti vedení účetnictví, výpočtu mezd, daňových přiznání i auditu. Kromě podvojného účetnictví nám není cizí ani daňová evidence. Díky hostování účetního softwaru POHODA nabízíme také pohodlné vedení účetnictví online.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 226 202 200
fax:
+420 545 245 525
e-mail:
sekretariat@sluto.cz
web:
www.sluto.cz
  • Týnská 1053/21
  • Praha 1 - Staré Město
  • 110 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Foto
Foto

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
Petr Hanák
28.1.2014
*
*
*
*
*

Velmi operativní přístup, druhý den po objednání ekonomický systém vzdáleně přístupny, výborná technická podpora.

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Co od nás můžete očekávat?  

Našim klientům nabízíme vedení, rekonstrukci a kontrolu všech typů účetnictví v kanceláři, u klienta i online prostřednictvím vzdáleného přístupu. Kromě podvojného účetnictví vedeme také daňovou evidenci a zajišťujme i další služby v oblasti daňového a mzdového poradenství a personalistiky včetně auditů. Všechny uvedené služby poskytujeme nejen klientům v České republice, ale také na Slovensku.

Účetnictví online

Daňová evidence i podvojné účetnictví vám nemusí brát více času, než je nezbytně nutné. Naši pracovníci pro vás rádi zajistí všechny úkony při pravidelných jednáních v naší kanceláři nebo prostřednictvím návštěv ve vaší společnosti. Pro větší pohodlí však nabízíme také vedení účetnictví online díky vzdálenému přístupu ve formě hostování speciálního účetního softwaru POHODA. Díky účetnictví online budete mít okamžitě k dispozici všechny údaje. Naše kancelář se samozřejmě stará o veškerý servis ohledně provozu systému, jeho aktualizací a zálohování dat.

Proč si zvolit naše služby?

Naší snahou není jen poskytnout vaší společnosti bezchybnou daňovou evidenci či podvojné účetnictví. Chceme především zajistit prosperitu našich klientů. Proto naše služby nejsou jen o účtování dokladů, ale o dodání kompletních výstupních informací nutných pro správná manažerská a marketingová rozhodnutí. Ve snaze dosáhnout tohoto cíle pečlivě dbáme na vysokou odbornost našich služeb a loajalitu vůči zjištěným informacím.

>>> Nejen účetnictví <<<

Otevírací doba

  • Po 9:0017:00
  • Út 9:0017:00
  • St 9:0017:00
  • Čt 9:0017:00
  • 9:0017:00
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo