Zájezdy.cz ‒ Pobytové zájezdy k moři

Váš pohodlný nákup dovolené

Nabízíme pohodlný internetový prodej zájezdů. Využíváme integrované nabídky všech předních českých cestovních kanceláří, mezi něž patří CK Čedok, Fischer, Exim Tours nebo FIRO-tour. Zprostředkováváme zájezdy k moři, lyžování v Alpách, ale i pobyty u nás v ČR.

tel:
+420 800 656 410
fax:
+420 565 656 410
e-mail:
zajezdy@zajezdy.cz
web:
www.zajezdy.cz
facebook:
www.facebook.com/zajezdycz
  • Na Potoce 468/25
  • Třebíč - Horka-Domky
  • 674 01
  • vedle MÚ
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
janackovaiva1
17.2.2017
*
*
*
*
*

Rychlé reagování na poptávku, příjemné a rychlé jednání při vyřizování a dolaďování konkrétního zájezdu. Jsem velmi spokojená. Janáčková Iva

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Všechny nabídky cestovních kanceláří pohromadě

Oproti jiným cestovním kancelářím máme my jednu velkou výhodu. Touto výhodou je spojení nabídek všech známých předních českých cestovních kanceláří do jednoho velkého celku. Už nemusíte prohledávat stránky jednotlivých cestovních kanceláří, abyste našli zájezd, který vám vyhovuje. U nás je máte všechny jako na dlani.

Denně aktualizujeme nabídky cestovních kanceláří, jako je Fischer, Eximtours, Firotour, Blue Style nebo Alexandria. Zájemcům zasíláme denně aktualizovanou nabídku Last Minute zájezdů na mail. Prodáváme pobytové zájezdy k moři do Řecka, Chorvatska, Egypta nebo Tuniska. Dalšími nabízenými destinacemi jsou například Španělsko, Itálie, Bulharsko nebo Turecko, a to není zdaleka vše. Všem našim zákazníkům nabízíme zdarma pojištění stornopoplatků jako dárek.

Lyžování v Alpách i v Beskydech

Letní sezóna není jediným lákadlem dovolených. I zájezdy v zimě mají své kouzlo. Kromě zájezdů k moři si tedy u nás můžete objednat třeba lyžování v Alpách. Vrcholky zahraničních hor se ale nemusí stát vaším jediným cílem. Zůstat můžete i na domácí půdě, protože nabízíme také ubytování v chatách a chalupách na území českých hor. Navštívit tak můžete Beskydy, Krkonoše nebo Krušné hory. Lyžování v Alpách se bude pak nejlépe podobat naší nabídce zájezdů do Tater.


Katalog zájezdů

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo