Ionbond Czechia, s.r.o. - Povlakování komponent a nástrojů

Ochranné a funkční vrstvy pro nástroje a komponenty

Společnost Ionbond Czechia se zabývá zakázkovým povlakováním obráběcích a lisovacích nástrojů, automobilových komponent a jiných dílců a součástí pomocí technologií PVD, CVD a PACVD. Zajišťujeme též kompletní servis a renovaci nástrojů pro třískové obrábění a tváření.

tel:
+420 565 381 439
fax:
+420 565 381 439
e-mail:
infocz@ionbond.com
web:
www.ionbond.com
  • Central Trade Park D1 1574
  • Humpolec
  • 396 01
  • Průmyslový park CTP na sjezdu č. 90 z dálnice D1 u Humpolce.
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Jsme tu pro vás již přes 40 let

Společnost Ionbond Czechia, člen nadnárodní skupiny Ionbond čítající téměř 40 povlakovacích center po celém světě, poskytuje služby v oblasti povrchových úprav nanášením otěruvzdorných, kluzných a jinak funkčních tenkých vrstev - povlaků pomocí technologií PVD, CVD a PACVD na automobilové komponenty, řezné a obráběcí nástroje, tvářecí a lisovací nástroje a další dílce a součásti různého charakteru.

Kromě těchto služeb zajišťujeme i renovace a opravy výše uvedených nástrojů, odstraňování starých povlaků, ostření, leštění nebo zajišťujeme jejich výrobu. Samozřejmostí je pro nás aktivní přístup k požadavkům a potřebám zákazníka včetně organizování pravidelných svozů.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo