Církevní domov mládeže Svaté Rodiny a školní jídelna s.r.o. (Brno)

Počátky církevního domova pro žákyně středních škol byli v roce 1993, kdy kongregace Milosrdných sester III. Řádu sv. Františka v Brně zřídila a otevřela „Dům u Svaté Rodiny“. V souvislosti se zařazením domova do rejstříku škol a školských zařízení se s účinností od 1. 9. 2006 změnil jeho název na Církevní domov mládeže Svaté rodiny a Školní jídelna s.r.o.

Církevní domov mládeže Svaté Rodiny a školní jídelna s.r.o. je domovem pro věřící mimobrněnské studentky všech typů středních a vyšších odborných škol. Domov se neuzavírá ani nevěřícím studentkám, pokud jsou ochotny přijmout koncepci a řád našeho domova. Ubytování možno poskytnout rovněž studentkám VŠ, není-li naplněna kapacita studentkami SŠ. V období prázdnin je možno ubytovat rovněž větší skupinu zájemců či turistů.

Domov mládeže Svaté Rodiny poskytuje všem ubytovaným možnost celodenního stravování. Školní jídelna slouží jako stravovací zázemí pro několik středních a vyšších odborných škol. Podmínkou ubytování v CDM je minimální odběr stravy v hodnotě 800 Kč pro studentky, které budou odebírat snídaně, obědy a večeře a 550 Kč pro studentky, které budou odebírat pouze snídaně a večeře. Kuchyně nabízí všem studentům a zaměstnancům pestrou a chutnou stravu domácího typu, s dostatečným množstvím ovoce a zeleniny. Vychází vstříc i studentkám s bezlepkovou dietou.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Je toto moje firma?
tel:
+420 549 244 192
fax:
+420 541 213 511
e-mail:
cirkdomov@volny.cz
web:
www.dumusvr.cz
  • Grohova 107/10
  • Brno
  • Jihomoravský kraj
  • 602 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Hotovost
  • Faktura

Více informací

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.

Sekce a Štítky

Rozšířené

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo