Hotel Komorní hůrka (Cheb - Skalka)

Provozujeme lázeňský a wellness hotel.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 354 429 700
fax:
+420 354 671 271
e-mail:
info@komornihurka.eu
web:
www.komornihurka.eu
ceník:
CENIK
  • Komorní Dvůr 45/11
  • Cheb - Skalka
  • 350 02
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit
od 1351,-  za 1 osobu a noc
od 2297,-  za 2 osoby a noc

Více informací

Nabízíme vysoký standard moderního lázeňského a relaxačního ubytování pro jednotlivce, páry i rodiny. V hotelu jsou Vám k dispozici prostorné pokoje vybavené elegantním stylovým nábytkem se zřetelem na maximální komfort a úroveň poskytovaných služeb.

Ubytujte se v jednom z 28 komfortně vybavených pokojů

  • 17 dvoulůžkových pokojů
  • 9 jednolůžkových pokojů
  • 1 třílůžkový pokoj
  • 1 bezbariérový dvoulůžkový pokoj

Rezervace pobytu

Nedílnou součástí hotelu je rekreační a rehabilitační zařízení s teplým bazénem, vybaveným masážními tryskami, vířivou lavicí, gejzírem, silným protiproudem a whirpoolem pro 8 osob.

Hotel Komorní hůrka je plnohodnotné nestátní lázeňské zařízení. Balneo Centrum je plně vybavené pro rehabilitaci a rekonvalescenci zejména pohybového aparátu, srdečních a cévních onemocnění. Je zde speciální zařízení pro perličkové, uhličité, galvanické, vířivé, sedativní a rašelinové koupele a také podvodní masáže, ale i celá řada dalších léčebných a uvolňujících procedur – klasické i speciální masáže, slatinné a plynové zábaly, diadynamic, plynové injekce, laser, elektroléčba, ultrazvuk a kosmetika. Balneo Centrum vedou zkušení odborní lékaři a tým zdravotních a rehabilitačních sester.

V restauraci se stylovou atmosférou odrážející historii místa se budete cítit skvěle. Výběr jídel z české i mezinárodní kuchyně nese punc vysoké kulinářské kvality. Hotel Komorní hůrka je jedním z mála gastro zařízení v ČR, které jsou zařazeny do programu Czech special, což znamená, že trvale nabízíme jídla původní české kuchyně. Kvalita této nabídky je ověřována příslušnými inspektory.

Restaurace má celkem 80 míst a je řešena jako dva oddělené prostory, které umožňují nezávisle na hotelovém provozu pořádat semináře, školení, konference či jiné akce. Od jara do podzimu je otevřena letní terasa s jedinečným výhledem do krajiny.

Virtuální prohlídka hotelové restaurace

Těšíme se na Vás!

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo