DUSLA s.r.o. - zámečnictví a kovovýroba Slaný

Půjčovna a prodej strojů

Svářečské, zámečnické, opravné a montážní práce. Specializujeme se na výklopné kontejnery. Vyrábíme vrata, pojezdové i nesené brány a ploty, zábradlí, ocelové konstrukce, mříže nebo dopravníky. Produkujeme vařiče a konve na asfalt, regály a stříšky nad vchod.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 312 522 277
fax:
+420 312 522 277
e-mail:
dusla@slansko.cz
web:
www.dusla.cz
  • Lázeňská 840
  • Slaný
  • 274 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Zámečnictví a kovovýroba

Kovovýrobu zajišťujeme kompletně – od přípravy materiálu přes svařovací práce až po montáž výrobků. Zajistíme sériovou i kusovou kovovýrobu pro koncové zákazníky i firmy z různých oborů. V rámci kovovýroby provádíme i povrchové úpravy - lakování práškovou barvou, žárové zinkování, galvanické pokovení, nátěry štětcem nebo nanášení barvy stříkací pistolí.

Objednávky vyřizujeme v krátkých dodacích termínech. Naše výrobky procházejí pečlivou výstupní kontrolou. Služby poskytujeme za výhodné ceny. Máme profesionální strojní vybavení.

Výroba a oprava kontejnerů

Jsme specialisté na výrobu kontejnerů pro přepravu nákladu a jiných materiálů. Kontejnery jsou vyráběny přesně podle vašich specifikací jak z pohledu tvaru, objemu či povrchovou úpravou, tak z pohledu manipulace, pro kterou je kontejner určen.

Kontejnery mohou mít výklopné víko či výklopné dno.

Opravy přepravníků

Jako jediná firma v ČR opravujeme přepravníky a vařiče litého asfaltu. Na zakázku vyrobíme zálivkové vařiče nebo opravíme přepravníky o objemu od 0,5 do 20 tun. Provádíme přestavby otopu z bomb na nádrže PB - vše samozřejmě včetně potřebných revizí. Umožňujeme i pouhé zapůjčení vařičů asfaltů, včetně potřebného příslušenství.

   


KONTEJNERY     ZÁBRADLÍ     BRÁNY, VRATA    DOPRAVNÍKY     MONTÁŽNÍ PLOŠINY

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo