KOBE-cz s.r.o. - Netkané textílie Hodonice

Váš expert na skleněná a přírodní vlákna

Vyrábíme netkané textilie ze skelných a přírodních vláken. Našim cílem je produkce kvalitních výrobků, které odpovídají požadavkům zákazníka. Ve všech oblastech výroby se snažíme chránit životní prostředí.

  • U Sladovny 430
  • Hodonice
  • 671 25
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Netkané textílie a jejich využití

Netkané textílie z naší výroby naleznete v řadě aut a motorek jako součást konstrukčních, izolačních a výfukových součástí, v elektrárnách včetně atomových, lodích jako součást konstrukčních prvků. Výrobky od nás izolují vysokoteplotní prvky v různých průmyslových odvětvích (izolace turbín, potrubí, kompresorů, bojlerů, bílé techniky), lze je použít jako protipožární ochrana domu ve střechách a stěnách, udržují teplotu a klid vašich domácností, jako protihluková a teplená izolace.

Neustále hledáme nové pracovníky

Skelná a přírodní vlákna jsou hlavní látkou našich produktů

V současnosti pro vás chystáme výrobky ze Silica skelných vláken, které mohou být použity až při 1000°C. Naše produkty jsou tvořeny dvěma hlavními materiály - skelných a přírodních vláken. Tyto výrobky jsme schopni zpracovávat pomocí laminování, řezání vodním paprskem a mokrým lepením.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo