FARNÍ CHARITA NERATOVICE (Neratovice)

Farní charita Neratovice je nestátní zdravotnické zařízení, které od roku 1991 poskytuje zdravotní a sociální služby v rodinách klientů. Našim cílem je poskytovat klientům odbornou kvalitní službu tak, aby mohli co nejdéle setrvat ve svém vlastním sociálním prostředí.

Našimi klienty jsou lidé, kterým tuto péči předepíše ošetřující lékař a kteří potřebují zdravotní péči v důsledku nemoci.

Domácí zdravotní péči poskytujeme 24 hodin denně dle indikace lékaře 1-3x denně.
Do této péče patří i domácí zdravotní hospicová - paliativní péče, kterou zajišťujeme a máme nasmlouvanou s pojišťovnami.
Další terénní službou je sociální – pečovatelská služba, která zahrnuje dovoz obědů, nákupy, hygiena, úklidy v domácnosti, veškerá péče o domácnost klienta registrovaná pod číslem 9622182.

Dále provozujeme dva denní stacionáře – školku pro seniory v Odolene Vodě a Obříství, kde se o klienty starají školení pracovníci celý den. Ráno je svezou a odpoledne odvezou, nebo zajistí rodina.

Mezi ostatní služby, které provozujeme, patří dle zákona č.108/2006 Sb.:

- osobní asistence
- odlehčovací služby
- aktivizační služby

Tyto služby jsou též registrované a klienti a rodiny si o tyto služby mohou zažádat sami.
24hodinová péče zajištěna.

Speciální nabídka
Odborná kvalitní služba.

Je toto moje firma?
  • U Závor 1458/1458
  • Neratovice
  • Středočeský kraj
  • 277 11
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Služby: domácí zdravotní péče, hospicová – paliativní péče, sociální terénní služba – pečovatelská, osobní asistence, odlehčovací služba, aktivizační služba, denní stacionáře

Akční nabídka

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo