Žaluzie Chvojka Jan (Chrudim)

Markýzy, žaluzie a japonské stěny

Dodáváme a montujeme žaluzie horizontální, žaluzie vertikální, plisé žaluzie, římský rolety, japonské stěny, sítě proti hmyzu, textilní rolety,markýzy, venkovní rolety a venkovní žaluzie. Nabízíme spolehlivost a servis. Instalujeme garážová sekční vrata a rolovací vrata.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Stolany 120
  • 538 03 Chrudim
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Stínící technika

Žaluzie

Žaluzie jsou moderní protisluneční i termo-izolační clony, jež zachycují přímé sluneční světlo a umožňují regulaci jeho intenzity. Rozlišujeme žaluzie na vnitřní a venkovní žaluzie. Podle typu na horizontální a vertikální žaluzie. Výběr z 50 druhů lamel a z 200 druhů látek.

Textilní Rolety

Naše roletky patří mezi velice oblíbené stínící prvky. Díky elegantnímu a modernímu designu se naše rolety rovněž stávají estetickým doplňkem, který dotváří interiér. Velkým převratem a inovací je roletka den, noc.

Markýzy

Naše markýzy jsou určeny k celoročnímu používání s možností nastavení úhlu naklopením. Pro vlastní stínění se používá speciální textilní materiál s vysokou pevností v tahu. Textilie obsahují UV-stabilizátor, jsou vodo-odpudivé a impregnované proti vodě i plísním.  Na výběr je ze široké nabídky nejrůznějších barev, vzorů a typů látek.Markýzy máme bez stříšky se stříškou a kazetové markýzy.

Sítě proti hmyzu

Dodáváme a instalujeme pevné sítě proti hmyzu do různých typů oken, dveřní sítě ,rolovací sítě s horizontálním boxem, rolovací sítě s vertikálním boxem. V nabídce máme i posuvné sítě proti hmyzu.

Venkovní rolety a rolovací vrata

Naše hliníkové venkovní rolety prošli dlouholetým vývojem. U těchto rolet lze zajistit natáčení lamel podobně jako u žaluzií.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo