Resort Svatá Kateřina - Wellness pobyty (Počátky)

Moderní wellness & spa resort

Moderní wellness & spa resort je ideálním místem pro načerpání energie a odpočinek. Leží v jednom z nejzdravějším míst u nás. Polohou uprostřed lesů Vysočiny, 130 km od Prahy i od Brna, 50 km od rakouských hranic je dobře dostupný. Nabízí ubytování ve 3 hotelech s kapacitou až 180 lůžek.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Svatá Kateřina 327
  • Počátky
  • 394 64
  • http://www.katerinaresort.cz/jak-se-k-nam-dostanete.html
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
3 hodnocení
Ohodnotit
motobarbilovec
21.12.2016
*
*
*
*
*

JSME TADY UÝ PO TŘETÍ SPOKOJENOST VELIKÁ

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Relaxujte uprostřed nádherné přírody

Resort Svatá Kateřina nabízí širokou škálu odpočinkových a sportovních aktivit. V areálu najdete restauraci, kavárnu, salonky, prosklené terasy, nekryté terasy, molo u jezírka, bar, vinotéku a klub s kulečníkem.

Dvoulůžkové pokoje s koupelnami jsou moderně zařízené, s připojením na internet a v některých je možnost přistýlky. Součástí vybavení pokoje jsou župany a trepky. V souladu s hotelovou filosofií nejsou na pokojích TV.

Pro pořádání rodinných oslav, firemních akcí, školení a teambuilding jsou k pronájmu salonky pro 20-80 osob a v samostatné budově historické kavárny Pavillion sál pro160 osob s moderní A/V technikou a internetem. WIFI pokrývá konferenční prostory, restauraci, kavárnu, loby a recepci.

Z oploceného parkoviště v Počátkách vozí hosty tam a zpět shuttle bus.

Wellness o rozloze 1200 m² nabízí: masáže, ájurvédské masáže, zábaly, aromaterapeutické koupele, whirlpool, sauny, páry, orientální terapii rasulbath a venkovní hydromasážní vany jacuzzi. K dispozici je kosmetický salon, manikúra, pedikúra a služby a poradenství vizážistky.

Pestrá sportovní nabídka: cvičební lekce s trenéry, jóga, Pilates, nordic walking atd. K dispozici je posilovna, tělocvičny, jízdárna, tenisové kurty, golfový driving range, fotbalové a multifunkční hřiště, volejbalové hřiště a půjčovna sportovních potřeb. V areálu je dětské hřiště a herna.

Resort nabízí cenově zvýhodněné pobytové balíčky se zaměřením na wellness, hubnutí, antistres, jógu, jógu detox, ájurvédu, běh, cross training, golf nebo vzdělávací kurzy. V okolí je množství historických památek a možnost pěší turistiky a cykloturistiky. V létě je možnost koupání v jezírku nebo hosty vozí shuttle bus do 8 km vzdáleného zatopeného lomu v Horní Cerekvi. V zimě jsou oblíbené výlety na běžkách nebo sněžnicích a bruslení na jezírku.

Specialitami resortu jsou: koupel ve vaně vyrobené z jednoho kusu lávového kamene dovezeného z Bali, tělesná a výživová diagnostika na špičkovém přístroji InBody 720 a konzultace s nutričním poradcem či jízda psím spřežením a musherská škola.

Pramen sv. Kateřiny vyvěrá přímo v resortu. Poprvé je zmíněn v Hájkově Kronice české (1541) jako svatá voda u Počátek. V r. 1895 provedli profesoři Hueppe a Gintl chemický a bakteriologický rozbor vody pramene sv. Kateřiny a nazývali jej …ideálem vody, která působí nejen blahodárně na kůži, nýbrž i cestou reflektorické činnosti nervů posiluje výkony srdce, plic, ústrojí zažívacího a žláz, působí na celou nervovou soustavu a proměnu látek. Složení vody od středověku využívaly ke svým procedurám věhlasné Lázně Svatá Kateřina, které byly v r. 1953 přestavěny na dětskou ozdravovnu. Kvalita vody pramene sv. Kateřiny zůstala dodnes nezměněna.

Jedinečné místo, výborná středomořská kuchyně a příjemný personál dotvářejí dokonalou atmosféru pohody a klidu.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo