Pension Doctor - ubytování Dvůr Králové nad Labem

kvalitní a levné ubytování s parkováním

Pension Doctor najdete v Choustníkově Hradišti, kterým vede silnice z Hradce Králové do Trutnova. Výhodná poloha v geografickém středu Hradeckého kraje nabízí návštěvníkům ideální podmínky k poznání jedné z nejkrásnějších oblastí naší vlasti - severovýchodních Čech.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Choustníkovo Hradiště 13
  • 544 42 Choustníkovo Hradiště
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Ubytování pro rodiny s dětmi

Poloha našeho pensionu je obzvláště vhodná pro rodinnou rekreaci s dětmi, s možností podnikání hvězdicových výletů po okolí pro pěší, cyklisty, lyžaře (sjezdovka 12 km) i autoturisty. Můžete si s sebou přivést i psa, o kterého bude též dobře postaráno.

Pension vám nabízí kapacitu 45 - 55 lůžek. Vybrat si můžete z malých, dvoulůžkových pokojů nebo 4 chatek s 2-5 lůžky. K dispozici jsou vám i standardní pokoje či apartmány s 2-5 lůžky. Většina našich pokojů má vlastní sociální zařízení.

K dispozici je vám i pračka, rádio, televize, satelit, velká společenská místnost s kuchyňskou linkou, vařiči, nádobím, ledničkou a mikrovlnnou troubou.

Celý pension je nově zařízen. Parkování pro hosty je zajištěno. Motorkáři si mohou nechat své stroje na uzavřené zahradě.

Stravování

V pensionu je po předchozí dohodě možné si objednat snídani, k celodennímu stravování mohou návštěvníci využít restauraci Hospůdka u dvou borovic (400 m) nebo Motorest Hradišťan. Můžete však i posedět na zahradě a využít ohniště a gril.

Výlety a cestování po okolí

Sportovně založení návštěvníci mohou uschovat svoji sportovní výbavu v kolárně a lyžárně. Své trasy a výlety si mohou naplánovat s pomocí našich map pro pěší, cyklo- i autoturistiku.

50 metrů od pensionu se nachází zastávka autobusu, kterým je možné se přímo dostat do Pece pod Sněžkou, Špindlerova Mlýna, Hradce Králové, Pardubic, Náchoda, Trutnova, Prahy a Brna. V Choustníkově Hradišti mohou návštěvníci využít služeb pošty, dvou prodejen smíšeného zboží, cykloservisu, autoservisu a restaurace.

ON-LINE REZERVACE

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo