ŠIMEK VODO-TOPO- PLYN, s.r.o. - instalatérské práce Hodonín

Voda topení plyn - kompletní instalační práce a servis kotlů

Nabízíme kompletní servis v oblastech instalatérských, topenářských a plynařských prací pro vaši domácnost i firmu. Dále provádíme servis kotlů a spotřebičů pro vodu, topení a plyn. Pomůžeme i s rozvodovou sítí při rekonstrukci či na stavbě.

  • Patočkova 2849/4
  • Hodonín
  • 695 01
  • mapa

Hodnocení

Více informací

Šimek - topenářské a instalatérské práce

Poskytujeme komplexní služby a servis v oblasti topenářských, plynařských i vodoinstalatérských prací. Společnost Šimek VODO-TOPO-PLYN sídlí již několik jet v Hodoníně a poskytuje servis po celém jihomoravském kraji. Ať již se jedná o opravy rozvodů, či servis vybavení a spotřebičů pro topení, vodu či plyn, na naše pracovníky se můžete spolehnout. Dojedou až k vám domů nebo do firmy a na místě dají vše do pořádku.

Stavíte či rekonstruujete váš dům či byt? Poradíme s rozvody pro vodu i plyn a dle domluvy se postaráme o jejich správné vyhotovení.

Dále se na nás můžete obrátit kvůli tepelným čerpadlům, solárním systémům či pokud chcete zavést podlahové topení.

Porouchal se vám kotel? Nabízíme také servis kotlů.

Dáme do pořádku plynové i elektrické kotle ve vaší domácnosti a firmě. Mimo klasické kotle poskytujeme také servis i pomoc s výstavbou průmyslových kotelen, jež pomáhají dlouhodobě snížit náklady na spotřebu ve větších prostorách bytových domů, halách a dalších.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo