PAVOUCI s.r.o. - Výškové práce Kolín

Vzhůru do práce!

Specializujeme se na práce ve výškách, při kterých využíváme jak horolezeckých technik, tak závěsných lávek a montážních plošin. Provádíme průmyslové nátěry a antikorozní ochranu, montáž a malbu reklam, sanace betonových konstrukcí, kácení a prořez stromů.

  • Královská cesta 147
  • Kolín - Kolín IV
  • 280 02
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Speciální a výškové práce

Pracujeme ve výškových a na špatně dostupných objektech, jakými jsou panelové domy, komíny, mosty, přehrady, stožáry, větrné elektrárny, průmyslové objekty, historické památky atd. Zabýváme se nejrůznějšími řemeslnými i speciálními pracemi, jako je např. arboristika. Mezi prováděné práce patří například: sanace železobetonových konstrukcí, nátěry a vysokotlaké aplikace nátěrových hmot, vysokotlaké mytí a tryskání abrazivem, montáže konstrukcí, montáže a malby reklam, klempířské a pokrývačské práce.

Při práci ve výškách využíváme nejnovějšího vybavení, klademe důraz na bezpečnost práce i kvalitu odvedené práce. Cenové a technologické nabídky vypracujeme zcela zdarma.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo