WEDISS TECH s.r.o. - Hydraulické zařízení Brno - Lesná

Váš dodavatel hydraulických ventilů a tlumičů nárazu

Dodáváme tlumiče rázů, plynové vzpěry, rotační tlumiče, stopery, nárazníky, silentbloky, měchové válce, vzduchové pružiny, izolace chvění a vibrací, zaklapávací hlavice, navíjecí techniku a díly pro výtahy. Dále nabízíme elastomery na bázi PU - Vulkollan, Vulkocell, Diepocell, Diepothan a Diepolast.

  • Haškova 144/7
  • Brno - Lesná
  • 638 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Dodáváme průmyslové hydraulické zařízení - tlumiče nárazů se závitem M4 až M115

K dispozici jsou tlumiče se zdvihem až 1800 mm a energií až 800 000 Nm/zdvih. V oboru tlumení jsou k dispozici také olejové hydraulické brzdy (tlumicí válce) pro tlačné síly až do 52 000 N, rotační tlumiče pro krouticí momenty do 700 Nm, tlumiče pro posuvné dveře apod.

Pro transferové linky dodáváme paletové stopery s integrovaným tlumičem nárazu, poziční válce, pevné zarážky, stopery pro válečkové dopravníky a další příslušenství.

V oblasti navíjecí techniky dodáváme především výrobky pro navíjení rolí papíru, textilu, netkaného textilu, fólií apod.

Kvalitní hydraulické ventily

Dále dodáváme prvky pro hydraulické obvody s nízkou viskozitou provozního média firmy Tiefenbach Control-Systems, hlavně uzavírací ventily, sedlové ventily, zpětné ventily, redukční ventily, pilotní ventily, proporcionální ventily.

Firma WEDISS rozšířila svůj sortiment o výrobky z plastů na bázi polyuretanu. Jedná se o materiály s obchodním názvem Diepolast®, Diepothan®, Diepocell®, Vulkocell® a Vulkollan®.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo