WEDISS TECH s.r.o. - Hydraulické zařízení Brno - Lesná

Váš dodavatel hydraulických ventilů a tlumičů nárazu

Dodáváme tlumiče rázů, plynové vzpěry, rotační tlumiče, stopery, nárazníky, silentbloky, měchové válce, vzduchové pružiny, izolace chvění a vibrací, zaklapávací hlavice, navíjecí techniku a díly pro výtahy. Dále nabízíme elastomery na bázi PU - Vulkollan, Vulkocell, Diepocell, Diepothan a Diepolast.

tel:
+420 602 257 753
fax:
+420 547 241 033
e-mail:
info@wediss.com
web:
www.wediss.com
  • Haškova 144/7
  • Brno - Lesná
  • 638 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Dodáváme průmyslové hydraulické zařízení - tlumiče nárazů se závitem M4 až M115

K dispozici jsou tlumiče se zdvihem až 1800 mm a energií až 800 000 Nm/zdvih. V oboru tlumení jsou k dispozici také olejové hydraulické brzdy (tlumicí válce) pro tlačné síly až do 52 000 N, rotační tlumiče pro krouticí momenty do 700 Nm, tlumiče pro posuvné dveře apod. Tlumiče Weforma Dämpfungstechnik mohou být i nastavitelné, takže velikost tlumení lze upravit dle potřeby. Brzdy nabízíme jednočinné i dvojčinné dle požadavků zadané aplikace.

Pro transferové linky dodáváme paletové stopery s integrovaným tlumičem nárazu, poziční válce, pevné zarážky, stopery pro válečkové dopravníky a další příslušenství. V programu jsou i plynové pružiny (někdy také zvané plynové vzpěry) se zdvihem až 1000 mm a silou do 16 250 N. To platí pro plynové pružiny tlačné, máme však i velký výběr pružin tažných a pružiny blokovací.

Důležitým produktem jsou také vzduchové - měchové válce, které slouží jako jednočinný pneumatický válec nebo jako izolace chvění a vibrací. Pro tyto aplikace jsou k dispozici válce s jedním, dvěma nebo třemi vlnovci o průměru do 1000 mm a zdvihu do 450 mm. Pružný vlnovec může být zhotoven z různých materiálů podle prostředí, ve kterém má válec pracovat.

V oblasti navíjecí techniky dodáváme především výrobky pro navíjení rolí papíru, textilu, netkaného textilu, fólií apod. Sortiment zahrnuje pneumatické, mechanické i kombinované rozpínací hřídele (takzvané vřetena nebo pneuosy), frikční hřídele, upínací čepy a adaptéry, zaklapávací hlavice, zakřivené banánové válce, pogumované válce a další příslušenství.

Firma WEDISS dodává také součásti pro výtahy, především polyuretanové i hydraulické nárazníky pro jmenovitou rychlost až do 2,5 m/s dle DIN EN 50047 v souladu se směrnicí 95/16/EG. V našem dodavatelském programu máme dále vodiče a vyložení z různých materiálů, silentbloky, samomazy a další díly.

Kvalitní hydraulické ventily

Dále dodáváme prvky pro hydraulické obvody s nízkou viskozitou provozního média firmy Tiefenbach Control-Systems, hlavně uzavírací ventily, sedlové ventily, zpětné ventily, redukční ventily, pilotní ventily, proporcionální ventily. Ventily mohou být ovládané hydraulicky, pneumaticky, mechanicky, elektricky nebo vlastním médiem. Ventily jsou dimenzovány pro tlak až do PN 630 a světlosti do DN 250. Součástí dodávky však mohou být i kontrolní jednotky, čerpadla, kompletní hydraulický agregát apod. Sortiment však zahrnuje také příslušenství jako hladinové a teplotní spínače, magnetické spínače, filtry apod.

Firma WEDISS rozšířila svůj sortiment o výrobky z plastů na bázi polyuretanu. Jedná se o materiály s obchodním názvem Diepolast®, Diepothan®, Diepocell®, Vulkocell® a Vulkollan®.

Tyto materiály je možné dodat ve formě polotovarů, např.desky, hranoly, ploché tyče, kruhové tyče

a podobně nebo ve formě hotových výrobků. Podle příměsí získává polyuretan zajímavé vlastnosti, které je možné vhodně využít na některé aplikace. Jsou to např. vynikající objemová stlačitelnost (nárazníky), výborná tvarová paměť (těsnění), odolnost proti otěru (rolny, povlaky válců v polygrafii a papírenství), vysoká pružnost (pružné spojky, elastomerové pružiny, silentbloky).

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo