Jiří Rusnok - Výroba vína Velké Bílovice

Vinařství a penzion Mezi sklepy

Specializujeme se na výrobu kvalitních moravských vín. Abychom zajistili našim zákazníkům maximální komfort, otevřeli jsme v roce 2009 penzion. Zde v malebném prostředí vinného sklepa probíhají degustace našich vín. Dále nabízíme zajištění firemních akcí, vína s logem firmy a další služby.

  • Hlavní 27
  • Velké Bílovice
  • 691 02
  • D1 exit 41 (Podivín) směr Velké Bílovice. Projedete obcí ve směru na Čejkovice. Naše vinařství se nachází ve sklepní oblasti asi 300 m po výjezdu z obce na pravé straně, v kopci
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Rodinné vinařství s kvalitní výrobou vína

Máte rádi kvalitní moravská odrůdová vína, která neseženete v žádném supermarketu? Zajímá Vás příběh vína, které si večer otevřete s rodinou nebo přáteli? Kde vyrostlo, jestli bylo šetrně ošetřováno a ručně sbíráno?  

Pak nám dovolte Vás pozvat do našeho rodinného vinařství, které následuje tradici vinařství a vinohradnictví již několikátou generaci.  V současnosti obhospodařujeme více než 12 hektarů vinohradů v nejlepších lokalitách Velkých Bílovic. Věříme, že kvalita našeho vína začíná ve vinohradu, proto i při výrobě respektujeme charakter a osobitost každé odrůdy. Můžete u nás ochutnat převážně tradiční odrůdy. Mezi nejoblíbenější vína z naší produkce patří například Tramín červený, Ryzlink rýnský nebo Zweigeltrebe.

Našim zákazníkům dále nabízíme ubytování v našem penzionu s vinným sklepem, řízené degustace, firemní akce a naše vína s logem Vaší firmy.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo