AMAKO, spol. s r.o. - Veřejné osvětlení, signalizace Chrudim

Stožáry pro veřejné osvětlení

Vyrábíme stožáry a výložníky pro veřejné a dekorativní osvětlení a pro dopravní signalizaci. Dále vyrábíme ocelové konstrukce na zakázku.

  • Havlíčkova 1023
  • Heřmanův Městec
  • 538 03
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Veřejná signalizace a osvětlení

Kromě standardního sortimentu výrobků nabízíme možnost výroby atypických stožárů a výložníků přesně podle vašich představ a požadavků. Stožáry vyrábíme z kvalitních bezešvých a svařovaných trubek v jakostech 11 353 a 11 373 doložených hutními atesty. Vnější i vnitřní strany upravujeme žárovým zinkováním podle normy DIN 50976. Tím je zaručeno pozinkování materiálu rovnoměrnou vrstvou zinku 0,07 – 0,087 mm. Díky této úpravě se stávají naše výrobky vhodné pro bezúdržbový provoz s vysokou odolností proti povětrnostním vlivům po celou dobu životnosti. Stožáry žárově zinkované je možno lakovat kvalitními dvousložkovými laky dle stupnice RAL.

Nabízíme také široký doplňující sortiment k veřejnému osvětlení. Najdete zde patice, elektrovýzbroje, svítidla, atd. V případě zájmu vám vypracujeme optimální řešení výběru stožárů a výložníků, a ochotně zkonzultujeme veškeré vaše dotazy.

Objednávky vyřizujeme v krátkých dodacích lhůtách, včetně dopravy na místo určení.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo