Prestige tennis park, s.r.o. - Tenisová škola Frýdek-Místek

Ideální aktivita pro vaše děti

Veďte své děti k aktivnímu sportu. Zapište je do tenisové školy. Děti se budou učit disciplíně na nově zrekonstruovaných kurtech přímo ve Frýdku-Místku. Pokud jste spíše milovníci badmintonu, čekají tu na vás 4 hřiště v nové hale.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • 28. října 2236
  • Frýdek-Místek - Místek
  • 738 01
  • sady Bedřicha Smetany
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Tenisová škola ve Frýdku-Místku

Hledáte kvalitní sportovní vyžití pro vaše děti? Navštivte náš areál Prestige Tennis Park, kde na vás čeká šest venkovních antukových tenisových kurtů s povrchem Patentní deska a tři kryté tenisové kurty s povrchem Taraflex Tennis ATP. Vše za velmi příznivé ceny v nově zrekonstruovaném areálu. Vašim dětem budeme věnovat maximální pozornost v tenisové škole, která je nejen pro pokročilé sportovce, ale i úplné začátečníky. Vždy se snažíme o to, aby sport děti bavil a v tenisu našli zalíbení, kterému se budou věnovat i nadále.

Apartmány pro sportovce

Pokud jste příznivci sportovní dovolené, je pro vás náš areál přímo ideálním místem pro aktivní dovolenou. Přímo v areálu pro vás máme připravené špičkově vybavený apartmán s ložnicí, kuchyní a prostorným klimatizovaným obývacím pokojem. Ubytovat se také můžete ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením i LCD televizí. Prohlédněte si pokoje ve virtuální prohlídce, spolu s cenami.

Fitness aktivity

Pro vyznavače powerjógy, piloxingu nebo jumpingu jsme připravili cvičení pro všechny generace. Pokud potřebujete více relaxace pro namáhavém dni, zveme vás do wellness zóny se saunou a vířivkou.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo