JAN MARČAN - Klempířství, pokrývačství, tesařství Brno

Kompletní realizace střech

Již od samého počátku se naše firma zabývá klempířskými a pokrývačskými pracemi na stavbách. Postupně byla naše činnost rozšířena o práce tesařské a izolatérské. Snažíme se neztrácet tempo s nově vznikajícími materiály jak v oblasti střešních krytin, tak v klempířských systémech.

  • Náves 32/26
  • Popůvky
  • 664 41
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Pokrývačské práce a rekonstrukce podkroví

Hledáte klempíře nebo pokrývače? Potřebujete zrekonstruovat podkroví? Obraťte se na nás! Zabýváme se klempířskými a pokrývačskými pracemi na stavbách. Postupně byla naše činnost rozšířena o práce tesařské, izolatérské a podlahářské. Již několik let se věnujeme také činnosti v oblasti maloobchodu a velkoobchodu, jejiž součástí je i zprostředkování obchodu a služeb.

Zákazníkovi provádíme řešení zakázky „NA MÍRU“ dle jeho požadavků a individuálně poradíme při výběru materiálu, střešních krytin, montovaných výrobků, složitějších řešení střech atp.

Pokrýváme střechy všemi druhy krytin, které jsou na trhu. Na střešní krytiny Bramac a Tondach naše firma nabízí záruky životnosti a funkčnosti na dobu 15-33 let. Postaráme se za vás o veškerou dokumentaci s výrobcem, garanci po té obdržíte písemně poštou.

Provádíme také výrobu a montáž žlabů, svodů, úžlabí, lemování komínů, zdí a nadezdívek, parapety vikýřů apod. Výměny těchto klempířských prvků znamenají mnohdy částečné rozebrání střechy, proto je vhodné, aby jejich životnost korespondovala s životností střešní krytiny.

Naše zákazníky tvoří především malí a střední odběratelé, majitelé RD, restaurací a firem.

V současnosti zaměstnáváme 3 pracovníky. Abychom byli schopni zajistit vám co nejkvalitnější práci, vysíláme naše zaměstnance každoročně na pravidelná školení, kde se učí jak nejefektivněji pracovat s nejmodernějšími technologiemi a materiály.

Působíme převážně v Jihomoravském a Olomouckém kraji.

ROZPOČTY NA MÍRU

Těšíme se na budoucí spolupráci!!!

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo