Škola pro rozvoj venkova - Ubytování a firemní akce Jihlava

Školicí a ubytovací centrum ERUDITO

Poskytujeme pronájem či ubytováni ve 12 moderně a účelně vybavených pokojích. K dispozici jsou vám prostory určené ke školení, různým meetingům či konferencím. Naše zařízení je vhodné též pro sportovní soustředění, školy v přírodě, nebo pro rodinné dovolené.

  • Nová 19
  • Luka nad Jihlavou
  • 588 22
  • Vchod z ulice Školní - naproti základní škole.
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Místo pro firemní akce a školení

Při majoritním obsazení, je celé školicí centrum uzavřeno pouze pro potřeby skupiny. Pro naše klienty je k dispozici učebna pro 34 osob, kde je zajištěn přístup na internet. Dále je učebna vybavena počítači, dataprojektorem, televizí, videorekordérem a DVD přehrávačem. Poskytujeme také salonek pro 10 osob nebo klubovnu s krbem pro 24 osob.

Celkovou nabídku a kalkulaci, jsme schopni vypracovat dle přání a požadavků konkrétního klienta.

Po školení, konferenci či večírku můžete utužit kolektiv při některé ze sportovních aktivit, které nejbližší okolí Erudita nabízí. Zahrajte si s kolegy fotbal, tenis, vyrazte na lyže nebo při špatném počasí vyžijte nedalekou tělocvičnu pro míčové hry.

Služby

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo