PROkomín, s.r.o. (Praha 9 - Újezd nad Lesy)

PROkomín - frézování komínů, vložkování komínů, nové komíny

Zajišťování výstavby, rekonstrukcí a revizí komínů.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 603 820 001
e-mail:
info@prokomin.cz
skype:
prokomin
web:
www.prokomin.cz
  • Novosibřinská 876
  • Praha 9 - Újezd nad Lesy
  • 190 16
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Stavba či rekonstrukce komína je dlouhodobou investicí, a proto by se k ní mělo přistupovat se vší odpovědností. Jen správná volba komínového systému, dobře provedené dimenzování a kvalitní montáž Vám zajistí bezpečný odvod spalin, hospodárný provoz spotřebiče paliv a dlouhou životnost komína. Věříme, že naše firma Vám pomůže najít řešení odvodu spalin k Vaší nejlepší spokojenosti.

Profesionálové v oblasti obnovy komínů

Navrhujeme a současně realizujeme vhodná řešení odvodu spalin do volného ovzduší pro rodinné a bytové domy, rekreační, průmyslové a jiné objekty, ve kterých se můžete s komíny setkat. Veškeré práce provádíme tak, aby splňovaly české a evropské technické normy, příslušná technická pravidla a předpisy. Náš systém řízení kvality zaručuje dokonalou a kvalitně odvedenou práci. Vysoká odbornost našich pracovníků garantuje kvalitní provedení dodávek. Přinášíme ideální technické řešení ušité přímo na míru. Na všechny naše komíny poskytujeme garanci pět až třicet let, dle zvoleného systému.

Obnova komínů

Obnova komínů je komplexním řešením rekonstrukce spalinové cesty od návrhu spalinové cesty po výchozí revizi. Páteř obnovy tvoří především vložkování komínů, nejrozšířenější způsob rekonstrukce. Mezi nejpoužívanější materiály patří korozivzdorná ocel, plast a keramika.

Rekonstrukce komínu vyvložkováním je podmíněna velikostí stávajícího komínového průduchu, proto další nezbytnou součástí obnovy komínů je frézování komínů. Tato metoda umožňuje zvětšení průměru komína bez nutnosti bourání komínového zdiva. Před zahájením montáže musí být proveden průzkum komínového průduchu určeného k vyvložkování.

Frézování komínů

Frézování je činnost umožňující rekonstrukci komínů, které nemají dostatečné parametry, a to bez nutnosti bourání komínového zdiva. Při frézování dochází ke zvětšení stávajícího komínového průduchu postupným odebíráním zdiva.

Frézování komínů minimalizuje prašnost, které se při použití jiných metod pro zvětšení průřezu komína nelze vyhnout. Proto lze tuto metodu doporučit především pro bytové a rodinné domy, kde se díky frézovaní takový objekt nestane po dobu rekonstrukce neobyvatelným. Po každém frézování musí být komín opatřen komínovou vložkou z vhodného materiálu i potřebné dimenze dle spotřebiče paliv.

Nové komíny

Stavba nových komínů je společně s rekonstrukcí stávajících komínů naší hlavní činností. Nabízíme komplexní realizaci nové spalinové cesty od návrhu spalinové cesty po výstupní revizi.

Při výstavbě nových komínů se nejčastěji uplatňují kovové a keramické komíny. Komíny mohou být vedeny vnitřním prostorem budovy, po fasádě budovy nebo jako volně stojící. Použití většiny komínových systémů je univerzální, což Vás zbavuje závislosti na jednom druhu paliva a nutnosti drahé rekonstrukce.

Otevírací doba

  • Po 7:0012:00 12:3017:00
  • Út 7:0012:00 12:3017:00
  • St 7:0012:00 12:3017:00
  • Čt 7:0012:00 12:3017:00
  • 7:0012:00 12:3017:00
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo