G.A.S. a. s. - Regulační a měřicí technika Hodonín

Velkoobchod topenářského a elektroinstalačního materiálu

​Jsme výhradním prodejcem plynoměrů ​HONEYWELL - ​ELSTER a PREMAGAS CZECH. Prodáváme v ČR a SR veškerou regulační a měřicí techniku (plynoměry, tlakoměry, teploměry, vodoměry, průtokoměry, ventily, válce, armatury a servopohony). Provozujeme v Hodoníně lokální velkoobchod vodo topo plyn a elektro.

tel:
+420 518 700 111
fax:
+420 518 700 222
e-mail:
gas@gas-as.cz
web:
www.gas-as.cz
web:
www.bapky.cz
web:
www.plynomery.cz
ceník:
www.gas-as.cz/ceny
 • U Kyjovky 3928/1
 • Hodonín
 • 695 01
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Přesná a kvalitní měřicí technika

G.A.S. a.s. se sídlem v Hodoníně byla založena v roce 1993 jako obchodní společnost zabývající se prodejem a dovozem regulační a měřicí techniky se zaměřením na oblast plynárenství. Během svého dalšího působení firma postupně rozšiřovala další prodejní sortiment a také svou působnost na většinu odvětví průmyslové výroby. Od roku 1996 sídlíme v moderním skladovém a prodejním areálu o rozloze 1,5 ha s kompletním zázemím pro svoji obchodní činnost, a to v průmyslové zóně Kapřiska na okraji Hodonína.

Firma G.A.S. a.s. je majetkově propojena se společností MONTGAS a.s., která patří k předním českým výrobcům regulačních stanic plynu, výměníkových stanic tepla a je také stavitelem a zhotovitelem plynovodů.

Plynoměry

G.A.S. a.s. jako výhradní zástupce firmy HONEYWELL - ELSTER (dříve PREMAGAS s.r.o.) v ČR je dlouholetým a tradičním dodavatelem domovních a bytových membránových plynoměrů BK k rozúčtování spotřeby plynu v domácnostech. Spolu s průmyslovými turbínovými plynoměry SM-RI a TRZ2 a rotačně pístovými plynoměry DKZ, RVG, RABO je tato ucelená nabídka plynoměrů nejširší na trhu, co do pokrytí rozsahů měřeného průtoku, tlakových rozsahů, třídy přesnosti měření tak i v neposlední řadě škálou možných plynných médií.

Ke všem plynoměrům provádíme záruční i pozáruční servis.

Tlakoměry a teploměry

Mechanické a elektronické manometry, snímače tlaku a převodníky, prodej tlakoměrné techniky značky PREMATLAK, MANOMER, WIKA, STIKO, BD SENSORS, DANFOSS, ZPA EKOREG.

Mechanické a elektronické teploměry, snímače teploty a převodníky, prodej teploměrné techniky značky PREMATLAK, METRA, WIKA, STIKO, SENSIT, COMET SYSTEM, ZPA EKOREG.

V oblasti tlakoměrů a teploměrů si můžete vybrat mezi pestrou nabídkou veškerých mechanicky i elektronicky měřicích přístrojů na běžná i agresivní média.

Vodoměry

Naše firma nabízí vodoměry a měřiče tepla SENSUS a MADDALENA a průtokoměry KOBOLD.

Elektromagnetické ventily

 • Elektromagnetické ventily nepřímo ovládané, nuceně ovládané ventily
 • Pneumaticky ovládané ventily, ventily pístové nebo membránové
 • Termostaticky ovládané ventily
 • Pulzní čerpadla

Prodej výrobků značky BUSHJOST, C.E.M.E, GSR, HERION, JAKŠA, REGADA.

Pneumatické prvky

 • Pneumatické válce jednočinné i dvoučinné v provedení nebo profilové, kompaktní válce, kruhové válce, polohovatelné válce, bezpístnicové válce, měchové válce, chapadla, otočné válce včetně snímačů
 • Prvky pro vakuum, pumpy, přísavky, spínače, filtry
 • Ventily s mechanickým, ručním, elektrickým nebo pneumatickým ovládáním, ventilové baterie, ventilové terminály, proporcionální ventily, bezpečnostní ventily pro lisy
 • Jednotky pro úpravu vzduchu, regulátory tlaku, filtry, maznice, modulární systémy, regulátory s jemnou regulací, odpouštěče kondenzátu, tlumiče hluku
 • Šroubení nástrčné i hadicové, kovové i plastové trubky a hadice

Prodej výrobků značky METAL WORK, NORGREN, AIRCOM, REGADA, POLIČSKÉ STROJÍRNY, SMC, STRÁNSKÝ A PETRŽÍK.

Armatury

Průmyslové armatury i standardní armatury pro vodárenský a plynárenský průmysl, kulové kohouty, uzavírací a zpětné klapky, filtry, šoupátka měkkotěsnící pro vodu, páru a plyn, podzemní a nadzemní hydranty, přípojkové domovní armatury, navrtávací pasy, sací a vtokové koše, kompenzátory a montážní vložky, ventily, armatury pro odpadní vody, šoupátka pro odpadní i pitnou vodu, ventily uzavírací a regulační, filtry, klapky škrtící, kulové kohouty, armatury pro domovní přípojky, spojky, spojky přechodové, příruby standardní a speciální, opravné třmeny, zemní soupravy tuhé nebo teleskopické, armatury s pneupohonem nebo servopohonem.

Speciální plynové armatury

Bezpečnostní membránové uzávěry tlaku plynu.

Prodej výrobků značky VAG, HAWLE, KE-ARM, SIWATEC, AG-GROUP, VALVE CONTROL, AVL, ARMAGAS, DEUTCHE AUDCO.

Servopohony a pneupohony

 • Servopohony jednootáčkové – otočné , víceotáčkové, pákové, přímočaré – táhlové
 • Pneupohony jednočinné i dvojčinné pohony
 • Armatury se servopohonem a s pneupohonem

Výhradní dovozce a prodejce elektrických servopohonů ARIS, dále prodej výrobků značky REGADA, EKOREX a BELIMO, OMAL a AIR TORQUE.

Velkoobchod vodo-topo-plyn

Oddělení prodeje instalačního materiálu vodo topo plyn patří mezi stabilní a spolehlivé regionální velkoobchody sortimentu pro veškeré dodávky TZB a inženýrských sítí. Naše společnost zastupuje renomované české i zahraniční výrobce a dodavatele sortimentu pro komplexní dodávky materiálu v daném oboru. Snahou naší společnosti je poskytovat nejen kvalitní a včasné dodávky materiálu, ale také služby v oblasti poradenství, kalkulací zakázek a logistiky. Pravidelně sledujeme novinky a trendy v oblastech vodo topo plyn a spolupracujeme na jejich aplikaci do praxe. Pravidelná školení a vzdělávání našich zaměstnanců, nemalou měrou přispívá k profesionálnímu přístupu a spokojenosti zákazníků.

Ze široké nabídky instalačního materiálu vodo topo plyn standardně nabízíme:

čerpadla, potrubí ocelové, PE, PVC, HT, PP, PPR, ohřívače vody, kotle, sanitární keramika, baterie, betonové prvky, těsnění, upevňovací a spojovací technika, radiátory, teplovzdušné agregáty, fólie, izolační prvky, tepelné izolace, ocelové profily, fitinky mosazné, pozinkované, ocelové, plastové.

PIPELIFE, GRUNDFOS, KORADO, LIPOVICA, PROTHERM, RAVAK, NOVASERVIS, ARCELOR MITTAL, DRAŽICE, RHEEM, THERMONA, PREFA BRNO, JIKA, KOŇAŘÍK, GEBO, SANHA, HEIMEIER, REFLEX, EKOMAT, GEORG FISCHER +GF+, GIACOMINI.

Velkoobchod elektro

Oddělení prodeje elektroinstalačního materiálu působí v regionu jako velkoobchod a maloobchod s veškerým elektroinstalačním materiálem. Profesionálně proškolený personál, který je připraven Vám poradit nejen s výběrem vhodného výrobku, ale i s případnou instalací a zapojením. Naším cílem je držet vysoký standart a to jak v nabízeném sortimentu zboží, tak i ve způsobu obsluhy.

Od roku 2013 jsme vedeni jako prémiové prodejní místo výrobků společnosti NOARK ELECTRIC Europe, což s sebou přináší mnoho výhod jak v příjemných cenových relacích, tak v kvalitní technické podpoře těchto výrobků.

V našem velkoobchodním skladu ELEKTROINSTALAČNÍHO MATERIÁLU nabízíme celou škálu výrobků a následujících značek:

vodiče, jističe, vypínače, rozvaděče, zásuvky, relé, hromosvody, přímotopy, stykače, světelné zdroje, nářadí, kabelové žlaby, svítidla, trafa, elektroměry, průmyslové zásuvky a vidlice, spojovací materiál.

ABB, PILIPS, MODUS, KOPOS, GREENLUX, SCHMACHTL, NOARK, ELKOep, ELEMAN, FAMATEL, PANLUX, DCK, ESTA, TREMIS, TREVOS, EATON, SCHNEIDER, BALS, OEZ, FINDER, HAGER, SEZ-DK, COMMAX, CIMCO.

Otevírací doba

 • Po 6:3016:00
 • Út 6:3016:00
 • St 6:3016:00
 • Čt 6:3016:00
 • 6:3016:00
 • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo