100 % REWORK s.r.o. - služby pro automobilový průmysl Brno

Vizuální kontrola, měření, drobné opravy a další služby

Zaměřujeme se na služby pro automobilový průmysl, mezi které patří vizuální kontroly, měření, opravy, kontroly funkčnosti, dokončovací práce. Umisťujeme naše kontrolní pracovníky k montážním-kontrolním linkám. Poskytujeme služby Quality Managementu a poradenství.

  • Křižíkova 2697/70
  • Brno - Královo Pole
  • 612 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Využijte služby pro automobilový průmysl

Jsme certifikovaná společnost dle ISO 9001:2001.

Služby pro automobilový průmysl provádíme interně, u zákazníka i v zahraničí. Naši zaměstnanci disponují jazykovými znalostmi a dobrými organizačními schopnostmi. Jsou vybaveni potřebnými zařízeními dle požadavků zákazníka.

Odborná vizuální kontrola a dohled nad strojovou výrobou

Máme nejen znalosti norem VDA, QS 9000 a ISO TS 16949, ale také podle nich pracujeme.

U některých zákazníků jsou naši pracovníci samostatnou součástí vstupní kontroly a také sledují účinnost nápravných opatření u dodávek dílů, které byly reklamovány. U dlouhodobějších akcích zajišťujeme pracovníky z místa pracoviště.

Společnost 100% REWORK s.r.o. má uzavřenou vysokou pojistku odpovědnosti za způsobenou škodu u renomované mezinárodní pojišťovny.

Zastupujeme zákazníka u jeho dodavatelů, provádíme kontrolu zabezpečení kvality, procesu a výroby v jeho prostorách, zpracováváme dokumentaci potřebnou pro monitorování plánovaných zlepšení dodavatelů. Spolupracujeme při řešení krizových situací - doplnění pracovníků, rychlé výjezdy k dodavatelům i zákazníkům. Komunikujeme s vašimi dodavateli a dohodneme s nimi podmínky požadovaných služeb, čímž šetříme váš čas.

Disponujeme vlastní nákladní dopravou pro přepravu dílů i nad 3,5 t.

Uvedené služby provádíme pro všechny druhy materiálů a pracovníky zajišťujeme jak na krátkodobou, tak i na dlouhodobější kontrolu po celém území ČR i do zahraničí.

Na vaše požadavky reagujeme 24 hodin denně.

Nabídka školení

Na základě požadavků zákazníků jsme naše činnosti rozšířili o zajištění auditů vlastními certifikovanými auditory a školení v oblasti kvality.

V roce 2014 jsme otevřeli nové Kontrolní měrové středisko, kde provádíme zakázkové 2D a 3D měření dílů na nejnovější generaci CNC portálového souřadnicového měřicího stroje Wenzel LH 1210 v provedení Premium (se zvýšenou přesností).

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo