Multitec Bohemia, a.s. (Český Brod - Liblice)

kontejnery

Jsme výrobní a obchodní firma s více než dvacetiletou tradicí v oblasti vývoje a výroby kontejnerů a kontejnerových systémů. Kontejnery se vyrábějí pro všechny druhy přepravních mechanismů.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 314 007 150
fax:
+420 314 007 151
e-mail:
info@multitec.eu
web:
www.multitec.eu
  • Klučovská 259
  • Český Brod - Liblice
  • 282 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Základní třídění je na kontejnery ABROLL pro hákové a lanové natahovací mechanismy, na kontejnery MULDA pro ramenové nakladače a vysokozdvižné vozíky, příp. pro jinou manipulační techniku a na kontejnery obytné v provedení s ISO prvky nebo alternativní provedení v závislosti na obslužné technice a účelu použití.

Nejběžnějšími typy jsou kontejnery suťové, na komunální odpad, bioodpad, nebezpečný odpad, na kovový šrot, na separovaný odpad, na stavební materiál, zemědělské komodity apod., skladovací kontejnery, kontejnery do technologie čistíren odpadních vod, k zemědělské technice, pro přepravu živočišných odpadů, cisterny na vodu, technologické kontejnery, obytné kontejnery, stavební a výstavní buňky atd. Dále vyrábíme pevné nástavby sklápěčkové, lisy na odpad a jiné zakázkové výrobky strojírenského charakteru.

Vyrábíme přípojné kontejnery k lisu na odpad, lisovací jednotky dodáváme stacionární nebo mobilní. Přípojné kontejnery mohou být v provedení ABROLL nebo MULDA nebo univerzální.

Dodáváme obytné kontejnery, stavební buňky, buňky do výstavních areálů, vrátnice apod. ve stacionární nebo mobilní variantě realizace.

Pracujeme s moderními technologiemi na dělení materiálů, soustružení, frézování, broušení, ohýbání, sváření a na povrchovou úpravu výrobků.

Máme vlastní konstrukční kancelář, průběžně se zabýváme vývojem nových konstrukcí a zdokonalením technologie výroby. Vlastníme řadu patentů a užitných vzorů, máme certifikáty pro výrobu, homologaci pro provoz na komunikacích, pro dopravu ADR, certifikaci systému řízení jakosti ISO.

PROSPEKTY KE STAŽENÍ

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo