E-baan Net, s.r.o. (Ostrava - Mariánské Hory)

Jsme společnost zabývající se poskytováním internetových služeb, převážně webhostingem a webdesignem, které provozujeme již od roku 2004.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Tovární 537/8
  • Ostrava - Mariánské Hory
  • 709 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Co umíme?

Naším hlavním oborem činnosti je poskytování webhostingových a doménových služeb širokému spektru zákazníků, jejichž spokojenost je pro nás na prvním místě. Proto se zaměřujeme na kvalitu a respektujeme individuální požadavky našich zákazníků, to vše při zachování trvale nejnižších cen na českém trhu. Neváhejte proto vyzkoušet praxí ověřené služby, které využívají běžní uživatelé i velké instituce - reference.

Jako doma jsme také na poli webdesignu - specializujeme se na zákazníky z řad soukromníků a menších firem, kterým poskytujeme tvorbu moderního a přístupného webu. V rámci na českém internetu bezesporu výjimečné akce máte možnost využít jednoho z 600 kvalitních návrhů www stránek zcela zdarma včetně jejich provozu. Zaplatíte tedy pouze cenu za webhosting. Nebo můžete využít zkušeností našeho týmu grafiků - za příplatek. Výsledky jejich tvorby sledujte každý měsíc - zde.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo