KERAMOST, a.s. - Stelivo pro kočky Most

Čistota pro vaši kočku

Společnost KERAMOST, a.s. vyrábí hrudkující bentonitová steliva pro kočky značek Benko a Mikeš. Dokáže připravit přírodní steliva různých druhů zrnitostí a barev, parfémovaná i jemná steliva. Pro obchodní firmy plní také do privátních značek. Nově v nabídce i lehčené stelivo Mikeš Light!

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Žatecká 1899/25
  • Most
  • 434 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Bentonitová steliva

Vyrábíme hrudkující bentonitová steliva pro kočky a více jak 15 let působíme na trzích Evropské Unie.  Steliva se vyrábí z vysoce kvalitní jílovité horniny s převládajícím obsahem minerálu montmorillonit. Mají jedinečné absorpční vlastnosti, pohltí zápach i vlhkost. Navíc neobsahují žádné škodlivé chemikálie a umělá barviva. V nabídce naleznete steliva ve třech základních barevných variacích s různou granulometrií. Nově také můžete vyzkoušet přírodní lehčené hrudkující stelivo, které má téměř o polovinu lehčí hmotnost.

 

Privátní značky

Pro obchodní firmy nabízíme možnost plnění hrudkujícího bentonitového steliva do různých privátních značek. Vlastní ložiska s rozsáhlými zásobami surovin, dlouholetá praxe a zkušenosti při výrobě jsou pro zákazníky zárukou perspektivního partnera.

 

Distribuce steliv

V rámci distribuce našich steliv spolupracujeme s internetovým obchodem www.zooexpres.cz. Doprava po Mostě a okolí je vždy zdarma.

Bentonitová steliva

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo