TSS, spol. s r.o. - zakázková kovovýroba

TSS, spol. s r.o.

Jsme soukromá slévárna s modelárnou a strojírnou. Nosným programem jsou odlitky v jakosti EN GJL 150 - 300. Většina naší produkce směřuje do zemí EU. Specializujeme se zejména na odlitky z šedé litiny. Všechny výrobky pro vás také opracujeme na CNC strojích.

tel:
+420 495 540 339
fax:
+420 495 592 087
e-mail:
info@tsssro.cz
web:
www.tsssro.cz
facebook:
facebook.com/TSS-spol-s-r-o
  • Za tratí 496
  • Třebechovice pod Orebem
  • 503 46
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Slévárna, strojírna, CNC obrábění, kovovýroba

V současné době se náš výrobní program je zaměřuje na výrobu odlitků ze šedé litiny, bronzu, hliníku do písku. Vlastníme kvalitně vybavenou modelárnu, ve které se vyrábějí modely ze dřeva, polystyrenu, hliníku a plastických hmot. Strojní výrobu cílíme na obrábění odlitků, nástroje, přípravky, kokily a stroje.

Zabýváme se i zakázkovou výrobu strojních zařízení a přípravků. Obrábění odlitků, svařenců a dílů strojů, přípravků a lisovacích nástrojů. Výrobu forem a kontrolních přípravků z Al slitin a technického dřeva. Podporu a realizaci CAD 3D modelu pro CNC obrábění.

Hlavním programem naší společnosti jsou odlitky šedé litiny v jakosti EN GJL 150 - 300 odlévané do bentonitových směsí. Litinu tavíme v kupolových pecích o průměru 700 mm s intenzifikační podporou kyslíku. Roční kapacita je 1800 tun odlitků. Splňujeme ekologickou normu pro slévárny. V roce 1988 bylo provedeno odprášení kuploven.

Výroba jader na 3 vstřelovacích strojích nebo ručním způsobem z CT nebo fenolových směsí.

Většina naší produkce směřuje do zemí EU.

>>> Reference <<<

KVALITA

Kvalita materiálu vyhodnocují naši zaměstnanci přímo u pecí pomocí termické analýzy a zpětně kontrolují chemickými metodami. Mechanické vlastnosti ověřujeme mezí pevnosti v tahu (Rm) a tvrdostí (HRB). Též je provádíme kompletní kontrola kvality formovacích směsí.

BAREVNÉ KOVY

Odléváme odlitky z barevných kovů do bentonitových směsí ručním a strojním formováním. Hliník v jakosti AlSi10Mg, AlSi12, bronz v jakosti CuSn10, CuSn12. Ostatní materiály dle dohody se zákazníkem.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo