RI OKNA a.s. – – plastová okna a dveře Aš

21 let tradice, 21 let zkušeností, 21 let s vámi

Vyrábíme plastová okna a dveře z velmi kvalitního profilového systému Salamander. Poskytujeme kompletní realizaci zakázek, zaměření oken, konzultace, zpracování cenových nabídek. Nabízíme široké možnosti doplňků: žaluzie, rolety, parapety, sítě proti hmyzu.

  • Příbramská 1370/41
  • 352 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Plastová okna a dveře

Jsme jedna z největších společností na českém trhu stavebních otvorových výplní. Naše společnost RI OKNA a.s. byla založena v roce 1994. Od počátku se zaměřujeme výlučně na výrobu a montáž prvotřídních plastových prvků - oken, dveří a jejich příslušenství.

V roce 2006 jsme svou působnost rozšířili o výrobu a montáž hliníkových prvků z profilů:

  • HUECK HARTMANN®
  • PONZIO®

Sedmnáct let zkušeností s výrobou a montáží představuje naši konkurenční výhodu, a to nejen na českém trhu. Od jara 2008, kdy jsme zprovoznili jeden z největších a nejmodernějších výrobních areálů v Evropě, se naše společnost dostala na samou špičku současných technologických možností.

Plastová okna a dveře vyrábíme na nejpokrokovějších obráběcích centrech německé společnosti ELUMATEC® z německých značkových profilů SALAMANDER® nebo profilů značky PROFILINK®,což našim výrobkům zajišťuje nejlepší přesnost a kvalitu.

Proč si vybrat dveře a okna od nás

Veškeré součásti našich oken a dveří jsou originály, ať už jde o izolační dvojskla či trojskla, kování či příslušenství. Jako jedni z prvních výrobců na trhu jsme vybudovali systém řízení, který zajišťuje stabilní kvalitu naší produkce (systém managementu kvality ISO 9001), minimalizaci rizik poškození zdraví pracovníků (systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci OHSAS 18001) při trvalé snaze o zvyšování energetické účinnosti našich aktivit (systém managementu hospodaření s energií EN 16001) a zodpovědnost k životnímu prostředí (systém environmentálního managementu ISO 14001).

Technologické a kvalitativní prvenství však k úspěchu na trhu nestačí. Úspěchem k dobré pověsti našich výrobků je především poctivá a dobře odvedená práce při montáži a otevřené poskytování všech důležitých informací pro naše zákazníky.

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo