www.lazne.travel

www.lazne.travel - Váš specialista na lázně

Je bezstarostný pobyt v lázních to, co hledáte? Využijte nabídky našeho specializovaného lázeňského portálu www.lazne.travel a vychutnejte si léčebné a relaxační pobyty, wellness pobyty, víkendové pobyty a veškeré služby, které nabízí tradiční lázně v České republice, na Slovensku či v Maďarsku.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Dvořákova 118/17
  • Rudná
  • 252 19
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Spojte svůj lázeňský pobyt s profesionální péčí naší cestovní agentury. Nabízíme Vám kompletní servis a zajistíme rezervaci dle Vašeho výběru z více než čtyřiceti lázeňských resortů. V naší nabídce naleznete přehledně a detailně zpracované pobyty pro seniory, víkendové pobyty, wellness pobyty, relaxační či detoxikační programy, tématické pobyty, pobyty pro ženy a akční pobyty.

Pečujte o svoje zdraví a fyzickou kondici v malebných lázních Třeboň, Luhačovice, Jáchymov, Mariánské Lázně, Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Poděbrady a mnohých jiných. Mimo širokou nabídku lázeňských resortů a pobytů v lázních můžete využít možnosti výběru léčby a regenerace také dle zdravotních obtíží a různých typů indikací. Trápí -li Vás nemoci pohybového ústrojí, nemoci neurologické, poúrazové stavy, kožní onemocnění, poruchy metabolismu, obezita či nemoci dýchacích cest, léčba či dovolená v lázních je určena právě Vám.

Nejen díky dlouholeté historii a tradici si lázně udržují svůj význam i v dnešní době. České lázně mají nezastupitelné místo jak v evropském, tak celosvětovém měřítku, především díky rozmanitosti léčby a vysokému standardu služeb napříč lázeňskými resorty a wellness hotely.

Lázeňský portál www.lazne.travel Vám nabízí možnost udělat něco pro své zdraví, odpočinout si, relaxovat a léčit tělo i mysl. Samozřejmostí je také možnost udělat radost svým blízkým a zakoupit dárkový poukaz. U nás máte kompletní nabídku všech typů pobytů jako na dlani, zajímavý věrnostní program, storno pojištění, garanci ceny a za všech okolností profesionální a vstřícný přístup.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo