CK Halmatour - Pobytové zájezdy Hranice

Užijte si dovolenou snů..

Pořádáme pobytové a poznávací zájezdy především vlakem, ale i letecky, autobusem i vlastní dopravou. Hitem letošní sezony je Transsibiřská magistrála a lázně v Rumunsku. Dále vybírejte ze zájezdů do Chorvatska, Rakouska, Itálie, Německa atd. V nabídce máme jak zájezdy k moři tak i do hor.

  • Švermova 344
  • Hranice - Hranice I-Město
  • 753 01
  • za nádr. Hranice město
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Pobytové a poznávací zájezdy k moři i do hor

Přemýšlíte kam se vydáte na dovolenou? Nevíte jestli do hor nebo k moři? Navštivte naše stránky a jistě si vyberete dovolenou, která vás zaujme a strávíte zde volné chvíle buď sami nebo se svými nejbližšími. CK Halmatour organizuje jako pobytové tak i poznávací zájezdy k moři nebo do hor. Pořádáme také eurovíkendy, plavby lodí nebo si zakupte zájezd vlakem do cílené destinace. Odpočinek si můžete užít také ze zájezdů do lázeňských měst, například na Slovensku, v Německu, v Maďarsku nebo ve Slovinsku. Nabízíme také zájezdy vlakem do Rumunska, konkrétně do Eforie Nord, k jezeru Techirgiol s bahnem, který má velmi příznivé léčivé účinky.

Místa, kam jsou zájezdy pořádány: Albánie, Černá Hora, Bulharsko, Itálie Sicílie, Rumunsko, Rusko, Makedonie, Rakousko, Polsko a jinde. Dotované zájezdy letecky jsou pořádány na Sicílii. A určitě velmi zajímavý zájezd na Sicílii s přepravou vlaku v lodi. Prodej levných letenek, zajišťujeme vlakové a autobusové jízdenky.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo