Křenek – sruby a roubenky

Šetřete finance s nízkoenergetickými a pasivními domy

Naše společnost Křenek se věnuje stavbám nízkoenergetických a pasivních domů ze dřeva. Rádi pro vás postavíme klasické sruby a roubenky. Provádíme rovněž rekonstrukce starých dřevěných domů. Dále nabízíme montáž sádrokartonu, a to jak do rodinných domů, tak i do průmyslových hal.

  • Velké Karlovice 622
  • 756 06 Velké Karlovice
  • mapa

Hodnocení

Více informací

Stavíme nízkoenergetické a pasivní domy

Láká vás vidina bydlení ve stylovém dřevěném domku? Rádi ho pro vás postavíme. Jsme rodinnou firmou s dlouholetou praxí v oboru. Stavíme skeletové domy, sruby a roubenky. Jedná se o nízkoenergetické a pasivní domy. V dnešní době, kdy ceny energií stále rostou, tak získáváte možnost výrazně snížit náklady na provoz domácnosti. Redukcí spotřeby energie šetříte nejen svou kapsu, ale přispíváte ke zlepšení ekologické situace. Dřevo je klasický, po staletí využívaný materiál. Jeho vlastnosti umožňují esteticky příjemné a zároveň vysoce praktické bydlení. Dřevěné domy jsou také dobrým řešením při stavbě rekreačních objektů. Zajistíme pro vás vše potřebné, co kompletní stavba rodinného domu či chalupy ze dřeva vyžaduje.     

Provádíme rekonstrukce i sádrokartonové obložení

Kromě staveb nízkoenergetických a pasivních domů ze dřeva provádíme rovněž rekonstrukční práce. Odborně zhodnotíme aktuální stav vaší dřevostavby a na základě toho navrhneme postup rekonstrukce dřevostavby. Opravíme, zrestaurujeme či vyměníme trámy i další konstrukční prvky dřevěnic, srubů a roubenek. Naší další specializací jsou sádrokartonové obklady. Sádrokartonem obložíme byty, domy i průmyslové výrobní haly. Potřebujete provést montáž minerálních podhledů? I tuto činnost naleznete v nabídce našich služeb. Zajistíme také drobné dřevěné stavby.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo